Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsátottatok a szülőknek...

Megbocsátottatok a szülőknek amiért kiskorotokba vertek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 23:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Akiket én simerek iyleneket legtöbbje kapcsoaltot sem tartja a szüleivel, szóval gondolom felnőttként se lett jó kapcsolatuk.
2022. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Én kapok a szíjjal, ha valami rosszat csinálok, de azért szeretem a szüleimet
2022. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Volt hogy kikaptam kiskoromban

Apum sokszor szavakkal bantott anyukam szinten

Volt hogy kikaptunk


Szerintem az ilyesmit nehez elfelejteni egy jo szulo nem igy nevel

Ezeket sosem fogom elfelejteni nekik, nem is tul kozeli a kapcsolatunk.. olyan elvagyunk es ennyi

2022. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Meg. De el nem felejtem, pedig nem kaptam sokat.
2022. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem kért bocsánatot, így nehéz.
2022. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
32%
En orulok neki, hogy kikaptam meg az elejen parszor. Igy nem feszegettem a hatorokat feleslegesen, tehat nem volt konfliktus. Arra sem emlekszem mar, hogy fajt-e. Igy szerintem megeloztunk egy csomo veszekedest. A testi fenyites pedig semmi a lebaszasokhoz, veszekedesekhez kepest. Valoszinu emiatt hallgattam szuleimre es tanultam jol es valoszinuleg ezert(gyerekkori szigor) van jol fizeto munkam es becsulok meg mindent, amim van. En halat adok neki, hogy ilyen edesapam volt. O pedig halala elott azt mondta edesanyamnak, hogy o azt banja es sajnalja, hogy neki kellett kettejuk kozul a rosszfejnek lennie.
2022. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%
Én már csak viccelek vele, de anyukám mindig a szívére veszi, és jön a többnapos hiszti, hogy milyen rossz anya volt. Volt, amit nem érdemeltünk meg, volt, amit nagyon is. Felnőtt ember nem okolja a szüleit a saját életéért, én már rég elfogadtam, nem zavar, és imádom a szüleimet. Személy szerint nem ütném meg a saját gyerekem, bár bár még nincs, és fogalmam sincs, milyen szituációban mit csinálnék, de visszagondolva, milyen gyerek és kamasz voltam, volt néhány pofon, ami nagyon kellett nekem.
2022. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%

Semmi gondom nem volt evvel, amíg nem lettem anya. Tiniként még meg is köszöntem, mert meggyőződésem volt, hogy emiatt nem kallódtam el.

Elmúlt a gondolat.

2022. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem bocsátottam meg. Sok minden mást igen.
2022. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem kért bocsánatot, de nem is bocsátottam még meg miatta.

Nem is jó a kapcsolatunk.

2022. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!