Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsátottatok a szülőknek...

Megbocsátottatok a szülőknek amiért kiskorotokba vertek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 23:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%
Egy részem nem bocsátott meg nekik, ezzel a párom is így van.
2022. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
32%

Minket cca évente egyszer elpaholtak, de rendesen... De így utólag is visszagondolva, hogy mi miatt, nem is csodálkozom. Ok nélkül sose kaptunk.. Viszont feleselesert, szajalasert, csúnya, tiszteletlen viselkedésert kaptunk.


Imádjuk a szüleinket az öcsémmel.

2022. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem rendszeresen, de volt verés. Fura, de én a lelki terrort sokkal rosszabbul éltem meg, mint a fizikai részét. Mai napig triggerel, ha valaki sír (kivétel ténylegesen nyomós indok), ha valaki pszichésen presszál bármire, ha manipulál, ha hazudik, ilyenkor az illető fejét le tudnám tépni. Nem harag van bennem leginkább, hanem szánalom, és valami hihetetlen idegen érzés a családom iránt, konkrétan nem tartom magam a odatartozónak. Konkrétan nem tudom elképzelni, hogy valaha anyámban lettem volna 9 hónapig...
2022. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem. 18 éves korom óta nem beszélek apámmal. Vert engem, testvérem, anyukám.



29/N

2022. aug. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
34%
A válaszokat elnézve nagyon sok különböző verés van. Nyilván akinek a részeg apja az egész családot veri, az más, mint az, ahol anya neveli a gyereket, ha kell, tenyérrel, a nagyon nagy mocsokságokra meg behívja apukát, hogy tegyen rendet. Talán ilyen szempontból finomítani lehetne a kérdést. Engem sosem vertek meg indok nélkül. Ha apám keze járt el, akkor már előre tudtam, hogy ezt bizony megérdemlem, mert apám keze akkor járt el, ha anyám a légycsapóval meg a tányérral is tehetetlen volt.
2022. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
18%

Egyetlen pofont kaptam, de az jogos volt. Nincs mit megbocsátanom.


Ellenben a te helyesírásod kikészít.

2022. aug. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

De, 16-os, kizárólag ok nélkül vertek! Nincs olyan ok, ami miatt egy gyereket verni lehetne!

7-es, ha te azt hiszed, hogy azért lett jól fizető munkád, mert vertek, akkor orbitális tévedésben vagy!

17-es, a magyartanárod nem végzett valami jó munkát, ha képtelen vagy a nyelvtan és a helyesírás fogalmát elkülöníteni!

2022. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Nem van amit soha nem lehet meg bocsátani
2022. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem.soha
2022. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
61%
A 13. komment miért lett lepontozva? 😳 Ennyire nem mesélheti el az ember a saját érzéseit, saját tapasztalatát se már?
2022. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!