Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lesz ez majd "jobb"? Nagyon...

Lesz ez majd "jobb"? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Sajnos 2 hónapja elhunyt a kislányom. Agydaganata volt. Nagyon rosszul érzem magam, minden éjjel sírok és most, hogy közeledik a születésnapja, csak még rosszabb:( Nem tudok nélküle élni. Még csak 5 éves sem volt. Bennem van az arca, a mosolya, nem hiszem el, hogy nincs többé. Olyan gyönyörű kislány volt és nem érdemelte meg ezt a szörnyű betegséget. Borzasztó volt, 1 évig volt beteg:( Van egy kisfiam, ő tartja bennem a lelket. Aki elvesztette a gyermekét, hogyan tudta feldolgozni?

2022. aug. 22. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

Érdemben nem tudok válaszolni, mert a hét evvel ezelőtti közép idős terhességem elvesztését sem sikerült még feldolgoznom.

Az egyes és a hozzá hasonlók pontosan tudják, hogy gáz, amit írnak, és fájdalmat okoznak, de a defektjük miatt ez okoz nekik kielégülést. Annyit tudtam tenni, hogy jelentettem a moderátoroknak az összes pszichopata hozzászólást.

2022. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

A kérdezőnek 2 hónapja meghalt a gyermeke és itt írogatsz baromságokat. Ez mennyire hasznos szerinted? Szégyelld magad..

"Felejtsd el" "Ne gondolj rá." És társai..Úristen.

Őszinte részvétem kérdező! 😔😔 El sem tudom képzelni a fájdalmadat. Csakis az idő, a család/barátok és egy jó szakember, ami könnyíthetne a helyzeteden. De igazuk van az előttem szólóknak, ez évekbe is telhet. Majd a gyász emlékezéssé fog alakulni. Kitartást kívánok neked és a családodnak!! Kapaszkodj beléjük, főleg a kisfiadba.

2022. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak másképp gyászolnak. De attól még nincs igazuk. Hogy lehetne továbblépni? Nyilvánvalóan nem lehet, nem is kell, sőt nem is szabad. Akik nem élték meg a gyászt minden szívettépő kibírhatatlan fájdalmával, azoknál később fog visszaütni a fel nem dolgozott, csak elfedett gyász. Most az emlékezésnek és szívmeghasadásnak van itt az ideje. Ha közben jön némi élvezhető perc, azt nem kell elhessegetni, és idővel majd átadod magadat a persze örökre hiánnyal terhelt, de nagyjából normális hétköznapi életnek, de nem kell siettetni, a saját tempódban.
2022. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Idővel biztos enyhül picit. :S
2022. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem egyik napról a másikra lesz jobb, hanem évek múltán! Sőt... nekem nincs gyerekem. Anya 20 éve halt meg, de még mindig elszomorít, amikor rágondolok.


A gyászod múlni fog, csökken, de amíg élsz benned marad, tompán, de ugyanolyan fájón.


NE felejts! Légy a fiaddal, persze, de amikor úgy érzed, vonulj el, sírd ki magad, emlékezz a kislányodra, mert az emlékezés is átsegít a gyász legrosszabb szakaszán.


A 12-es pedig egy okoskodó idióta, akinek fogalma sincs, milyen elveszteni egy számára közel álló embert.

2022. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
22 teljesen hasznos, így is lehet, gyakorolj.
2022. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. És a halálának a körülményeit is nehéz feldolgozni, hogy ilyen betegen, szemvedve ment el:(
2022. aug. 23. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!