Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vastagodom? Már kettő...

Miért vastagodom? Már kettő hónapja járok edző terembe és egy deka sem ment le rólam sőt, feljött három kg. Ma azt mondtak hogy hiztam, rosszul lettem. Mit tehetnék még? Abbahagyom az egészet és akkor jobb lesz. El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta is kell.
2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy hogy milyen az edzés kezd el futni az segíthet plusz próbáld ki a saját testtel végzett gyakorlatokat: fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás. felejts el a nagy sújokat inkább kevesebbel többet!
2012. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cardiozni kell ,ha fogyni akarsz!

Milyen emellett a táplálkozásod? Mikor mérték? Reggel,no kaja előtt? MIndig azonos körülmények között (pl. reggel,kajálád előtt v. napvégén este egész napos kaja után volt méreszkedés)?

Testzsírszázalékot mértek,az alapján mondták,hogy híztál?

Mert nem mindegy hogy az a 3kg csak zsír,víz v. vmi izom is.

Ha nő vagy, havi nem mostanában lesz/volt? Vagy ettél-e olyan kaját,ami felfújhatja az embert?

2012. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz az étrendre.
2012. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a zabát hagyd abba.

pontos étrend nélkül lesheted,hogy történjen bármi is.

2012. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem zabàlok. Jó néha becsùszik csoki vagy túró Rudi de amúgy csmell salátával vagy párolt zöldséggel. Abonett meg puffasztott rizs amin elek. Úgyhogy nem zabàlok. Szerintem izom. De nekem az sem kell. Vékonyodni szeretnék nem pedig vastagodni.
2012. márc. 10. 05:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyan edzel?
2012. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kalória deficitben lehetetlen,hogy izmosodj,uh tuti,hogy túl zaba van.

de nyugodtan torzíts,nekem aztán tök mindegy.

2012. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!