Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lett ilyen idegbeteg?

Miért lett ilyen idegbeteg?

Figyelt kérdés
Az anyám már 3 hónapja minden idegességét rajtam tölti ki! Most kiakarja dobni az összes nyakkendőm, zakóm és azt mondta: te még 17 éves vagy nem hordhatsz ilyeneket, pedig már 3 éve, gimnázium óta így járok, és semmi baja nem volt vele, sőt helyeselte is. Teljesen elakarja nyomni az egyéniségemet, például megakarja tiltani, hogy a politikával, vagy történelemmel foglalkozzak. Minden apróságért engem okol, pedig sokszor nem is én vagyok a hibás. Mindenben korlátozni akar, még a valamelyik nap a nagypapámmal szokásos politikai telefonbeszélgetésünket is félbeszakította, mondván, hogy beszéljünk másról. Nem értem, és már teljességgel megutáltam azt a személyt, akit a legjobban szerettem. Apám pedig szolgaként követi.

2022. aug. 29. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehet kapott valami rossz hírt vagy pedig nem tudja máson levezetni a feszkót

Költözz el, nálam bevált :D

2022. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Azért a folyamatos politizálás szerintem se éppen egészségese. Nem helyes, amit anyád csinál, de szerintem te még messze nem vagy abban a helyzetben, hogy teljesen megérthesd a politikát.
2022. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1; Az a rossz dolog történt, hogy alig 2 hete hunyt el nagyapám, az ő apja. De már előtte is ilyen volt. Azóta csak tetőzött a dolog.


2; a nagyapámmal szoktam "hobbipolitizálást" folytatni. Egyébként teljesen tisztában vagyok a bel-és külföldi politikával, az ideológiákkal, és ezek gyakorlati megvalósulásával is tisztában vagyok!

2022. aug. 29. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez pont elég lehetett ahhoz hogy rosszabbá tegye.
2022. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Talán le kellene ulni vele és addig nem békén hagyni amig el nem mondja és nem itt vergödni hulegyerek modra vadigeneknek aki semmit se tudnak adott szitukrol csak a te leirásod alapján probálnak érzelmes dolgot irni. Ami persze nem lesz jo mert egxikunk se szemtanuja a vitáitoknak... Szoval ne itt vergödj hanem beszélj anyáddal
2022. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!