Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat részegen láttam?

Anyámat részegen láttam?

Figyelt kérdés
Pénteken este anyu elment bulizni a barátnőivel (nem fiatal, 47 éves) és annyira jól érezte magát, hogy berúgott. Úgy hozták haza, én fektettem le, de még itthon is akart inni és engem is invitált. Persze nem mentem bele... Apa nincs itthon, sosem láttam még így, szégyenli is magát, de ez nekem is rossz, most jön ki belőlem... Túlreagálom?

2022. szept. 25. 18:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Az én szüleim minden este isznak fürdőzés közben, napi esti programhoz hozzátartozik. Persze tudnak magukról.
2022. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező neked ez fura mert az anyukád, de egy embernek jó esetben nem az az élete hogy dolgozik és hazamegy mosogatni és főzni. Kell a kikapcsolódás. Azért rughatott be nagyon mert régen ivott és mikor megcsapta a pia jól érezte magát. Ekkor valószínű úgy gondolta hogyha iszik mégegyet akkor jobb lesz, pedig pont ekkor kell megállni megelőzve a berugást 🙂. Megesik de mivel szégyelli magát nem hiszem higy mégegyszer elő fog fordulni. Teljesen feleslegesen érzed rosszul magad. És benne se kelts bűntudatot mert jól merte érezni magát.
2022. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Nem bántam, biztosítottam, hogy semmi baj, 18 vagyok amúgy. De én még nem rúgtam be:D
2022. szept. 25. 19:21
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Na és, és anyukád nem öreg!

Ahhoz mit szólnál, ha a szüleid valamelyike minden nap részeg lenne, és ütné verné, terrorizálná a családot? Ő lazult kicsit. 18 évesen ne legyél ilyen kocka, jót röhögsz rajta, és ennyi, főleg, hogy soha nem volt ilyen.

2022. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Túlreagáltad, szerintem az rendben van, ha az ember 1-2-szer berúg, de nem rendszeresen.
2022. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%

Ha úgy kell hazahozni, és még utána is ivott volna, akkor nem hiszem, hogy egyébként sosem fogyasztana alkoholt, mert nem bírná. Szóval furcsa, hogy még nem láttad így.


Viszont ok, ha kellemetlenül érzi magát tőle előtted. A munkahelyén is lesz valószínűleg még téma.

2022. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon-nagyon túlreagálod.

Néha mindenki leihatja magát. sokkal jobb, mint amikor valaki "nem vagyok alkoholista, ááá, csak mindennap megiszok 5-6 üveg sört"

2022. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
semmi oka a szégyenkezésre
2022. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezzel semmi gond.
2022. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 NTBS ***** válasza:
82%
Tényleg túlreagálod.
2022. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!