Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat részegen láttam?

Anyámat részegen láttam?

Figyelt kérdés
Pénteken este anyu elment bulizni a barátnőivel (nem fiatal, 47 éves) és annyira jól érezte magát, hogy berúgott. Úgy hozták haza, én fektettem le, de még itthon is akart inni és engem is invitált. Persze nem mentem bele... Apa nincs itthon, sosem láttam még így, szégyenli is magát, de ez nekem is rossz, most jön ki belőlem... Túlreagálom?

2022. szept. 25. 18:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

Túl.


Én heti egyszer sörözök a barátommal (helyi söröző, jófej emberek beszélgetünk, eszünk, iszogatunk), de amikor kimarad egy hosszabb időszak, és újra elmegyünk, na akkor 2 pohár sör kiüt.


Szóval aki eleve nem is iszik, annál gyorsan üt a pia.

2022. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként ő nem csak az anyukád, hanem egy felnőtt nő, aki időnként simán kirúghat a hámból. Miért ne? Nem tartozik elszámolással feléd, sem más felé.
2022. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Mikor a szülők látják a nagykamasz gyereküket berúgva, gondolom úgy vagy vele, hogy nem kéne azt érezniük, hogy katasztrófa történt, és úristen. Tényleg nem kéne, ha csak egyszer-egyszer fordul elő. De visszafelé sem kell ám kiakadni, anya is ember. :)
2022. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
77%
Tul…Persze megertem rossz erzes anyukadat igy latni de mindenki hibazik es o is belatta/megbanta ezt. Gondold at a helyzetet mikor te kovetsz el hasonlo hibat anyukad is megbocsajt erte, nem vet meg. Hibazni emberi dolog
2022. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Jól be kell rúgni.. Kajazok egyet, azt én is elkezdem
2022. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
70%

Az ember néha berúg. Ha nincs rendszer belőle, nem tör-zúz és nem alkoholista, akkor ebből nem kell nagy kalamajkát csapni. Azért jobb, ha ilyenkor más tud foglalkozni a gyerekkel és esetlek a barátoknál alszik, vagy apa/párja ápolgatja és nem a gyereknek kell.

Kisebb gyereknél érthető, ha kicsit megrázó.

2022. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!