Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régota érlödik bennem a...

Régota érlödik bennem a kérdés hogy itt a gyakorin mennyien fel vannak hàborodva ha egy gyerek vagy tinédzser nem tudja szeretni a nevelőapját?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy a gyereknek tinédzsernek nincs igaza el kell fogadja az anya ujj párját,magyarul a gyereknek kuss,de forditsuk meg szituáciot,az anya annyira szerelmes hogy a sajàt gyermekét elhanyagolja rossz esetben ki dobja az utcára mert a pasit választja de később a pasi dobja a nőt a nő meg megint jóban akar lenni a gyerekel de a gyerek nem kér belőle mivel neki fontosabb volt a pasi mint ő,ilyenkor van az hogy hiába mondja hogy az anyának is jár a boldogság viszont a gyerek mindig a gyereke marad,csak ezt sok anya elfelejti,mit gondoltok erről a helyzetről??

2022. szept. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a ritka kivételek egyike vagyok. Még soha nem írtam olyat tanácsként, hogy kötelező szeretni a nevelőapát.
2022. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki ezt mert rengeteg olyat olvastam itt és sok gyerek tinédzser kért tanácsot hogy az anya otthagyta ki dobta elhanyagolta az ujj pasi miatt,és sokan irták hogy az anyának is jár a boldogság,igen jár de ha a pasi elhagya nem kell kuncsorogni a gyerekénél hogy megbànta és főleg nem azt szajkózni hogy ő a mindene mi közben a pasi fontossab
2022. szept. 29. 20:46
 3/41 anonim ***** válasza:
23%

Te cigány vagy?


Mert értelmes embereknél nncs ilyen, hogy választani meg harcolni kell. Nekem is nevelőapám volt, a férjemnek is és még rucat ismerősnek is. Érdekes senkit nem hanyagolt el az anya, senkit nem dobott az utcára, és természetesen egy anyát sem állított választás elé az új párja, se közvetlenül, se közvetetten. Mindannyian jóban vaoltnk/vagyunk az anyánkkal és a nevelőapánkkal.


Az egyik barátom pl.a nevelőapja még szakítás után is látogatta, a féltesójával együtt vitte láthatásra.


Eleve ez a drámázás és düj ami a kérdésben van nem vall értelmiségi családra.

2022. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%

Ha a kiskorú gyermekemet nem fogadná el, viselné el az új párom, akkor mehetne amerre lát.


Ha viszont veszünk egy tinit, aki amúgy is "mindenkit utál, mindenen duzzog, világvége fájdalma van" , a pasi normálisan áll hozzá ( és itt ez a lényeg, mert ha a pasi semmilyen formában nem fogadja el a gyereket, akkor nem kellene) akkor a gyerekben legyen annyi, hogy nem hisztizik.

Nem kell senkit sem szeretni, de tisztelje meg annyival a szülőjét, hogy elfogadja a döntését.


Mindenkinek egy élete van.

2022. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

5,Ne magyarázkodj neki, látod, hogy elvakultan papolja a hülyeségét.


És arról mi a véleményed ha egy gyerek vagy tinédzser nem tudja elfogadni az apja új lotyóját, de az apa a lotyót választja, a gyerekét meg le💩ra, gyerektartást se fizet?


Ez nem érlelődik benned?

2022. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
4*nem vagyok cigány,de rengeteg olyat olvastam itt a gyakorin hogy a nőnek fontosabb volt a pasi ütötte verte a gyereket,olyat is olvastam hogy az anyának a telefonja képernyőén a pasi meg a gyerekeivel van lefotózva és el sem mondta a nő a gyerekének hogy pasija van,csak mikor a gyerek szólt hogy tudja a szitu,olyan is volt hogy a nő szült gyereket a pasitol és a nőnek a gyereke semmi be volt nézve nyaralni nem vitték el csak a kicsivel mentek,és akkor kérdem én mért a nőnek kell odaítélni a gyereket mikor nagy százalèkban úgy is le fogja tojni a gyerekét ha egy pasi kerül a képbe
2022. szept. 29. 21:05
 7/41 A kérdező kommentje:
5*6*igen egy élete van de a gyerek az örökre a véred marad és hóban tudod hogy a pasi végig veled marad????
2022. szept. 29. 21:09
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
Pfú! 🤦‍♀️ Kérdező! Kérlek.. Ne 1 mondatba fosd ide a mondandód..
2022. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%

🤦‍♀️ Lehet nem marad vele a pasi, de az a gyerek is kirepül 1x..


De ami elkerülte a figyelmed, és nem értelmezted.. Olyan nem lenne a párom, aki nem fogadná el a gyermekem..


Felnőtt önálló gyermekemnek meg végképp nem lenne beleszólása a párválasztásomba.

2022. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokan nem háborodnak fel. Láttál néhány hülye választ, előfordul itt gyakran.
2022. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!