Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régota érlödik bennem a...

Régota érlödik bennem a kérdés hogy itt a gyakorin mennyien fel vannak hàborodva ha egy gyerek vagy tinédzser nem tudja szeretni a nevelőapját?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy a gyereknek tinédzsernek nincs igaza el kell fogadja az anya ujj párját,magyarul a gyereknek kuss,de forditsuk meg szituáciot,az anya annyira szerelmes hogy a sajàt gyermekét elhanyagolja rossz esetben ki dobja az utcára mert a pasit választja de később a pasi dobja a nőt a nő meg megint jóban akar lenni a gyerekel de a gyerek nem kér belőle mivel neki fontosabb volt a pasi mint ő,ilyenkor van az hogy hiába mondja hogy az anyának is jár a boldogság viszont a gyerek mindig a gyereke marad,csak ezt sok anya elfelejti,mit gondoltok erről a helyzetről??

2022. szept. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
98%

Hát én elég régi Gyakorisnak számítok a közel 10 évemmel és a gyatra társadalmi életem miatt gyakran vagyok itt, de én még SOHA nem olvastam senkitől, hogy kötelező szeretni a nevelőapát/anyát, ha az arra érdemtelen.

Legfeljebb olyanok voltak csitítva, akiknél egyértelmű volt, hogy a Kérdező a hibás, vagy féltékenységből elfogult.

2022. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Kedves 6*de te is fogad el ha gyereked nem akar többet látni téged mert ahogy ki veszem az írásodbol ha tini lesz a gyereked akkor igen keserves világ jön rá,mivel azt írtad hogy kiskorú gyermekedet mért ha már nagy lessz akkor bánthassa vagy ki is dobhatja mert hagyni fogod?bocsánat de nagyon úgy jött le az írásodbol hogy a kamaszok a hibásak és tiszteletben kell tartani a szülejét,még akkor is ha lelkileg és fizikailag bántja???????
2022. szept. 29. 21:15
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy téged bántottak lelkileg és fizikailag, a legtöbb nevelőapa gondoskodik a családjáról lelkileg és fizikailag. Normális családban így megy.


Sajnálom, hogy te a telepen ilyen behatásoknak voltál kitéve, de gondolom a saját apád se volt jobb. Nektek ott a telepen a mélyszegénységben, és a szegregált élethelyzetben sehogy sem jó.

2022. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
A negatív dolgok mindig jobban emgmaradnak az emberben sokkal többen vannak valójában akik nincsenek felháborodva.
2022. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj mar be legalabb egy ilyen kerdest, mert egyszeruen nem tudom elhinni, hogy ennyire szelsoseges helyzetben ne a “gyereknek” adna igazat barki is.
2022. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%
Az anyám jobban szerette az alkesz nevelőapámat,mint engem,bár nem rakott ki,de nem állt ki mellettem és nem foglalkozott túlzottan velem. Apám meg felszedett egy lotyót,csinált neki egy gyereket,gyerektartást meg nem fizetett,mert neki a nő 3 gyerekét is el kellett tartania,amiből csak egy volt az övé. Ennyi....
2022. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%

#17

Jó szar helyzet, őszintén sajnállak is érte, de ez most hogy jön ide?

Írta neked valaha valaki itt a Gyakorin, hogy muszáj szeretned őket?

Mert a kérdés erről szól és a Kérdező szerint igen!

2022. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
39%

#17, Remélem azóta már sikerült kiköltöznöd Lyukóbányáról!🙏


És a kérdezőnek is Ózd-Farkasluykból!😇

2022. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nem kell sajnálni,ennek már 25 éve,azóta a mostohaapám csinált egy gyereket egy velem egyidős csajnak,apám meghalt,a nőjének meg azóta van egy 4. gyereke egy 4.apától.😀

Igazából sehogy nem jön ide,csak azért írtam,mert valaki írta,hogy mi van,ha valakinek meg az apja lotyózik és nem fizet gyerektartást sem,na nálam ez is megvolt a mostohaapás sztorival együtt. Persze tudom,nem ez volt a kérdés.

De én sem olvastam még olyat itt,hogy márpedig akkor is kötelező szeretni a mostohát.

2022. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
15*a gyakorin írd be az anya és szülő gyermek kapcsolatot ott találsz sok ilyen esetet
2022. szept. 30. 05:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!