Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régota érlödik bennem a...

Régota érlödik bennem a kérdés hogy itt a gyakorin mennyien fel vannak hàborodva ha egy gyerek vagy tinédzser nem tudja szeretni a nevelőapját?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy a gyereknek tinédzsernek nincs igaza el kell fogadja az anya ujj párját,magyarul a gyereknek kuss,de forditsuk meg szituáciot,az anya annyira szerelmes hogy a sajàt gyermekét elhanyagolja rossz esetben ki dobja az utcára mert a pasit választja de később a pasi dobja a nőt a nő meg megint jóban akar lenni a gyerekel de a gyerek nem kér belőle mivel neki fontosabb volt a pasi mint ő,ilyenkor van az hogy hiába mondja hogy az anyának is jár a boldogság viszont a gyerek mindig a gyereke marad,csak ezt sok anya elfelejti,mit gondoltok erről a helyzetről??

2022. szept. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam ki a kèrdèst nem arról van szó hogy köteles e szeretni igazgatók van nem köteles inkább arra irányul mért fontosabb egy nönek a pasi mint a saját gyereke??főleg mikor szül egy gyereket a pasinak???a férfi kérdést tudom olyan is van de mivel általában az anyának ítélik meg a gyermeket így neki lenne köteles támogatni felnevelni 18 éves koráig,
2022. szept. 30. 05:51
 22/41 anonim ***** válasza:
68%

🤦‍♀️🤦‍♀️ Olyan buta vagy mint a segg. Tanulj meg szöveget értelmezni.. Ülj még egy kicsit az iskolában. Mert láthatóan még nem fejezted be.. Még egy szöveget sem tudsz normálisan megfogalmazni..



Az a baj, hogy a hozzád hasonlók azt hiszik egy szülőnek mindig, mindenkor, minden körülmények között le kell mondaniuk mindenről, csak mert őnagyságának valami nem tetszik. Hát nem.



Itt nem az extrém esetekről van szó, ahol a nő leszarja a gyerekét, ahol a pasi nem fogadja el a gyereket.

2022. szept. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Az el kell fogadni nem azonos azzal, hogy szeretnie kell.

Egyedülálló anya voltam egy ideig, soha egy pillanatig nem vártam el, hogy a gyerekem és a partnerem szeressék egymást. Ajándék, ha megtortenik, de nem elvaras. Az elfogadás és a KÖLCSÖNÖS tisztelet igen. Kölcsönös, bizony. A kamasz gyerek is legyen elfogado és adja meg a tiszteletet a páromnak és a párom is ugyanígy. Nálunk úgy alakult, hogy a párom nagyon szereti a gyerekemet, lányaként utal rá, hacsak nem lényeges az adott helyzetben, hogy ő "csak" neveloapa. A gyerekem is szereti a maga módján, bár ő sosem mondja neki és ha a férjem mondja neki, hogy szereti, akkor csak ok a válasz rá.

2022. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
96%

"...mért fontosabb egy nönek a pasi mint a saját gyereke??"

Mert az emberek nem egyformák. Van olyan nő -és férfi is!- aki tars függő. Van olyan, aki azt gondolja, ezt a társat egy életre választottam, vele öregszem meg, a gyerekem meg -pláne ha már kamasz korban van- par even belül kirepul és éli a saját életét. De bizony van olyan is, amikor a gyerek egomanias és neki a tökéletes nevelő szülő se felel meg, mert nehogymar az anyja boldog legyen és olyan gyerek is van, aki egyszerűen nem érdemli meg, hogy a partner elé legyen helyezve

2022. szept. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Még a saját apát se kötelező szeretni.

Az nem egy olyan dolog ami magától értetődő ("lusta voltam gumit húzni, szeressél büdös kölyke, de előbb hozd ide a sörömet, különben szíjjat hasítok a hátadból"...).

Ki kell érdemelni.

2022. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is és férjemnek is kijutott ebből.


Én 3 éves koromban elvesztettem apukámat. Anyám nem egész 1 év után hozzánk költöztette nevelőapámat. Ő iszonyú indulat ember. Ha valami nem tetszik neki, tör-zúz. Hát a kapcsolatba ott voltam én, aki nem tetszett neki. Mert túl mamámra hasonlítok, mert túl hülye vagyok, mert túlrosszul neveltek eddig stb... így konkrétan az egész gyerekkorom végigverte, anyám meg elnézte. Kamaszkoromban is csak azt kaptam, hogy semmire nem vagyok jó, semmi nem lesz belőlem.


Most ott tartunk, 30 éves vagyok, saját ház, saját autó, saját család, jó állás. Anyám meg egy nagy 0. Semmije nincs, nevelőapám most őt veri, ő meg elviseli.



Férjem anyja meg ha jött egy pasi az életébe, a gyerekeit dobta is el. Vagy nagyszülőkhöz, vagy az apjukhoz. Volt olyan, hogy lepasszolta őket az apjuknak, mikor kiharcolta a szinte kizárólagos felügyeletet. 2 hónap után otthagyta a pasi, akkor meg rendőrt hívott, hogy a gyerekeket ellopta az apjuk... 16év alatt 6x dobta el őket pasi miatt.


Azt most csodálkozik mind a 2 "mama", hogy van 2 gyerekünk, és nem láthatják őket.

2022. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
25%
Olyan gyereket mint te intézetbe is adtam volna. Még szép hogy egy ilyen nagyképű kis görcsnél dontosabb a szerelmem.
2022. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Zárjuk le a témát úgy se fog egyezni a véleményünk,úgy irtok itt a kamaszokról mint ha ök tehetnének róla hogy megszülettek és a pasitok a legfontosabb az írásaitokbol ki derült,van egy egyserü megoldás hadjàtok az igazi apánál a gyereketeket oszt lehetek boldogok az új pasitokal,de utána se keresétek a gyereket ha a pasi isten ments otthagyott,
2022. szept. 30. 12:27
 29/41 anonim ***** válasza:
36%

Te ne nevezd magad gyereknek, jobban járt volna szegény anyád ha lenyel inkább.


De remélem most már boldog nélküled a szerelme oldalán, akit neked tisztelned és becsülnöd kellene mostohaapukádként!


Ha nem, hát pukkadj meg, remélem anyád végleg levette rólad a kezét.


Te vagy az élő bizonyíték hogy ilyen hálátlan önző majmok miatt nem szabad feladni a szerelmet!❤❤

2022. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
32#azt gondolsz amit akarsz,nagyon messze állsz amit írsz,de hajrá
2022. szept. 30. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!