Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Figyelt kérdés

Az egész 2013 ban kezdődött, előtte volt egy viszonylag rendezett családi közeg,beszéltem szülőkkel. Aztán.... Az a megváltozott az egész addig èletem ÈRZES lett úrrá rajtam, akkor legalábbis azt èrztem.Ès ez

az ÈRZES, nem ereszt ..azóta is tart. Félek amig èlek.

Mintha èszervette volna, hogy èszre vettem, h tudom, h ő...

Gonosz?!

Soha, soha egy újjal nem bántottam, bár sokszor nagyon csúcsán beszéltem, de soha nem ok nélkül. A környezetem , a -családon, kívül- egy normális, okosnak tart, ők se èrtik miért történet ezek a rossz dolgok velem a család részéről.

" Mint gondodolsz anyád miert gyűlöl ennyire?"

Mert apám fiatalkori énjét látja bennem?Akit valojan már a megismerkedesükkor se szeretett...(?!)

Csak a pènz szerette ?

A középső ország középső gyermeke az kapja a legtöbb ingert?!

Jót és rosszat is?

Csókot, s pofont?


Miért gyűlöl ennyire anyám?


Sokszor nem adott enni, majd többször börtönbe tett hosszú hónapokra...eloszor Pszhiatrival próbálkozott, 2x is...

Mind 2x kiengedtek, azt mondták normális vagyok.


Mi történik velem?

Soha nem bàntottam ...



2022. okt. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szimplán elvesztett valamit az életéből és így mindekivel gonosz, csak te voltál a közelében és így te kaptad a rosszat. A valamit azt úgy értem hogy testalkat, pénz, ház stb. ki tudja milyen folyamatot folytat.
2022. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
82%

Dancsó Péter te vagy az?

Ehelyett a marháskodás helyett ültess inkább egy fát, mindenki jól jár.

2022. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:

Nem AZ vagyok,

Bár az elmúlt pár évben elég sok fàt ültettem,10xes véradó vagyok, szedtem szemetet önként egyedül, olykor mèg a hajléktalanok is adok , ha kevés is ...

Ha úgy láttom jónak.

Fèlre ismertek, nem ismertek.

Félek, soha nem fognak igazán Megismerni..

2022. okt. 4. 08:53
 14/87 anonim ***** válasza:
91%

Ennél sokkal súlyosabb és banálisabb esetekért is szakitottak meg végleg kapcsolatot szülővel, ahol a halálos ágyon találkoztak legközelebb, és akkor sem biztos.


A legjobb, ha emelt fővel új életet kezdesz, a középső ujjadat beintve, mert ez lelkileg el fog marni, depressziós leszel, és innen egyenes út az öngyilkosságba.

2022. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
82%

Thx a bolygó nevében is ha mindez igaz :)

Akkor meg hagyd abba a szer ivását vagy evését amitől ilyen állapotba kerültél, rendezd az életedet, sokunknak nagyon nehéz, de vagy próbálunk előre menni vagy dagonyázhatunk a sérelmeinkben ami nem vezet sehová. Vigyázz magadra!

2022. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:

Mindez igaz,minden szó.

Azota" kissé " furcsán" érzem " magam.

2022. okt. 4. 09:07
 17/87 anonim ***** válasza:
96%

A kérdezőnek valami akut mentális betegsége van nyilvánvalóan amit nem akar beismerni.

Javaslom a pszichiátriai ügyelet felkeresését minél előbb.

2022. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:

Kívülről nézve nem látszik semmi: van felelősség teljes, jól fizető munka, rendszeres sport, az ismerőseim szerint pedig jofej , èrdekes ember vagyok.

A pszhiaterek szerint se ön, se kozveszelyes.A pszichológusok mindig màst mondtak, ők soha többé ...

A bírónő szerint ártatlan...

Nem hiszem h valaha öngyilkos tudnék lenni, ez a típus nem..

2022. okt. 4. 09:21
 19/87 anonim ***** válasza:
41%
Van valaki, aki tud neked segíteni? Akiben bízol? Szomorú, hogy ilyen embert szinte csak pénzért lehet találni, mindenki más hazugnak tart, érvénytelenít, ledegradál. A pszichológus, terapeuta nem fog.
2022. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:

Èn próbáltam....10 év tucat psziholgus, a vègère mèg F.Andrassal is felettem a kapcsot.

Annyit mondott, köszöni amiket írtam, meg h nem tud segíteni...

Nem tudnak segíteni...


Nem tudják mi a bajom...


2013 ....azóta " kissé " furcsán érzem magam=

Azóta nem bízok senkiben, addig a napig biztam. Vidéki voltam, naiv voltam...

Aztán...

Többször biztam...

Többször nem nevetem ...

Aztán jött az első karácsony egyedül, majd a 2. ,3...

Az első szent este.... Egyedül votam ... Mèg elmemtem a szokásos karácsonyi szent misére ,de a templomba már nem tudtam belepni...

Láttam mindenki a családjával van.

Egyszerűen nem ment.

Azon a szent estén, nagyon sokat sírtam...egyedül, senki lattot..

Aztán teltek a karácsonykor, egyre kevesebbet, egyre kevesebb könnycsepp. A7. Karacsony volt az utolsó, mikor az utolsó könnycsepp is lehult..

Idén lesz a 10. " Karacsony ".


Már nem sírok,már nem tudom hogy kell...


2013, Astoria, ott valami nagyon eltört..

2022. okt. 4. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!