Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Figyelt kérdés

Az egész 2013 ban kezdődött, előtte volt egy viszonylag rendezett családi közeg,beszéltem szülőkkel. Aztán.... Az a megváltozott az egész addig èletem ÈRZES lett úrrá rajtam, akkor legalábbis azt èrztem.Ès ez

az ÈRZES, nem ereszt ..azóta is tart. Félek amig èlek.

Mintha èszervette volna, hogy èszre vettem, h tudom, h ő...

Gonosz?!

Soha, soha egy újjal nem bántottam, bár sokszor nagyon csúcsán beszéltem, de soha nem ok nélkül. A környezetem , a -családon, kívül- egy normális, okosnak tart, ők se èrtik miért történet ezek a rossz dolgok velem a család részéről.

" Mint gondodolsz anyád miert gyűlöl ennyire?"

Mert apám fiatalkori énjét látja bennem?Akit valojan már a megismerkedesükkor se szeretett...(?!)

Csak a pènz szerette ?

A középső ország középső gyermeke az kapja a legtöbb ingert?!

Jót és rosszat is?

Csókot, s pofont?


Miért gyűlöl ennyire anyám?


Sokszor nem adott enni, majd többször börtönbe tett hosszú hónapokra...eloszor Pszhiatrival próbálkozott, 2x is...

Mind 2x kiengedtek, azt mondták normális vagyok.


Mi történik velem?

Soha nem bàntottam ...



2022. okt. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
18%
Zseniális kamu-kérdés lenne. Hajlok rá, hogy kamu, de annak egész jó
2022. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
77%
Nem kamu, ez az ember masszív elmebeteg. Ott van a többi kérdése is belinkelve.
2022. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
100%

#76: 1000%-ban egyetértek!


Sajnos a túltolt személyiségi jogok következtében nem lehet senkit orvoshoz kényszeríteni. :( Szerintem tuti, hogy a szülei is azért távolodtak el tőle, mert hasztalan volt minden próbálkozás.

2022. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok... ;)
2022. okt. 5. 10:09
 85/87 anonim ***** válasza:
91%
Én örülök, hogy nem ismerem a kérdezőt, mert kezd egyre ijesztőbb lenni.
2022. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
88%

Hagy abba ezt a Szíház az egész világ mantrát.

Mert akkor anyád szeret csak megjátsza,hogy nem.

2022. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy van valamilyen lelki problémád, esetleg elmebetegség, legalábbis a leveledből úgy veszem ki. Ha beutalnak pszihiátriára, ne ellenkezz, jobb állapotban fogsz kijönni. Te ezt nem tudod megítélni, azt hiszed, hogy anyád gonosz, pedig nem az.
2022. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!