Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Figyelt kérdés

Az egész 2013 ban kezdődött, előtte volt egy viszonylag rendezett családi közeg,beszéltem szülőkkel. Aztán.... Az a megváltozott az egész addig èletem ÈRZES lett úrrá rajtam, akkor legalábbis azt èrztem.Ès ez

az ÈRZES, nem ereszt ..azóta is tart. Félek amig èlek.

Mintha èszervette volna, hogy èszre vettem, h tudom, h ő...

Gonosz?!

Soha, soha egy újjal nem bántottam, bár sokszor nagyon csúcsán beszéltem, de soha nem ok nélkül. A környezetem , a -családon, kívül- egy normális, okosnak tart, ők se èrtik miért történet ezek a rossz dolgok velem a család részéről.

" Mint gondodolsz anyád miert gyűlöl ennyire?"

Mert apám fiatalkori énjét látja bennem?Akit valojan már a megismerkedesükkor se szeretett...(?!)

Csak a pènz szerette ?

A középső ország középső gyermeke az kapja a legtöbb ingert?!

Jót és rosszat is?

Csókot, s pofont?


Miért gyűlöl ennyire anyám?


Sokszor nem adott enni, majd többször börtönbe tett hosszú hónapokra...eloszor Pszhiatrival próbálkozott, 2x is...

Mind 2x kiengedtek, azt mondták normális vagyok.


Mi történik velem?

Soha nem bàntottam ...



2022. okt. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
97%

41: tehát speedezel, és közben itt teszed fel a naív-ártatlant játszva, hogy te full egészséges vagy...??


Anyámborogass!

2022. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező olvasd már vissza amit és ahogy írsz!

Nem csak a borzalmas helyesírásodról beszélek, hanem teljesen összefüggéstelen, néha olyan, mint egy dráma monológja. Biztos vagyok benne, hogy valami mentális bajod van.

2022. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
8%

Hát elsőre hìvdfel a szüleidet. És mondjuk oszdmegvelük hogy hiányoznak.

És szükséged van valakikre mert egyedül nem találod a kiutat.

Ha megbántottad őket akkor sajnálod,ha ők bántottak téged akkor megbocsájtasz (ehez kell a beismerés).

2022. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
0%
33 f? You mean female? Vagy miért ilyen csajosan írsz? És miért nincs értelme ennek az egész kérdésnek?
2022. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
100%

#64 azért mert a kérdező mentálisan beteg.

Ha még nem derült volna ki.

De látom te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

2022. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
93%
Szakember felkeresése az egyetlen emgoldás.
2022. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
90%
Anyád nem gonosz. Létezik gonosz.
2022. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
93%
#44 #59 Kérlek szépen vidd innen a spirituális nézeteid. Én is spirituális vagyok, de ennek ahhoz semmi köze. Ez az ember szenved, és sürgősen orvosi kezelésre van szüksége. Ide nem meditáció meg mindfullness kell, hanem szakorvos. Kérdező, könyörögve kérlek, hogy menj orvoshoz. Ők tudnak neked segíteni. Utána jobban fogod magad érezni.
2022. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
75%
Tehát most az a bajod hogy nem tutujgat anyád egy harminc pluszos drogost? Én is örülnék ha nem lenne függő a nyakamon, nem keresném a kapcsolatot vele.
2022. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 A kérdező kommentje:

Esetleg mèg vki? Seggberugas , pofon?!

Mindent meghallgatok.

2022. okt. 4. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!