Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Anyám gonosz? Létezik gonosz?!

Figyelt kérdés

Az egész 2013 ban kezdődött, előtte volt egy viszonylag rendezett családi közeg,beszéltem szülőkkel. Aztán.... Az a megváltozott az egész addig èletem ÈRZES lett úrrá rajtam, akkor legalábbis azt èrztem.Ès ez

az ÈRZES, nem ereszt ..azóta is tart. Félek amig èlek.

Mintha èszervette volna, hogy èszre vettem, h tudom, h ő...

Gonosz?!

Soha, soha egy újjal nem bántottam, bár sokszor nagyon csúcsán beszéltem, de soha nem ok nélkül. A környezetem , a -családon, kívül- egy normális, okosnak tart, ők se èrtik miért történet ezek a rossz dolgok velem a család részéről.

" Mint gondodolsz anyád miert gyűlöl ennyire?"

Mert apám fiatalkori énjét látja bennem?Akit valojan már a megismerkedesükkor se szeretett...(?!)

Csak a pènz szerette ?

A középső ország középső gyermeke az kapja a legtöbb ingert?!

Jót és rosszat is?

Csókot, s pofont?


Miért gyűlöl ennyire anyám?


Sokszor nem adott enni, majd többször börtönbe tett hosszú hónapokra...eloszor Pszhiatrival próbálkozott, 2x is...

Mind 2x kiengedtek, azt mondták normális vagyok.


Mi történik velem?

Soha nem bàntottam ...



2022. okt. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom kérdező, de miért nem tudsz tovább lépni? Engem is kidobtak a szüleim és évekig marcangoltam magam, hogy miért nem vagyok elég jó nekik? Folyamatosan a szeretetüket akartam, megaláztam magam előttük, csak azért, hogy el fogadjanak. Nem tettem semmi rosszat, csak tinédzser voltam: buli, pia, pasizás. 16 évesen elmentem egy buliba, hajnali 3-kor mentem haza, anyámék megvertek és elzavartak otthonról. Évekig azt hittem, hogy ez mind az én hibám, hogy én ilyen rosszul viselkedtem, ezért folyamatosan sírtam a kegyeikért. Roncs voltam én is, mert közéjük akartam tartozni, azt akartam, hogy szeressenek stb… Aztán rájöttem, hogy mi a f…t művelek én magammal amúgy? Itt a hibás nem én vagyok, hanem ők, akik a mai napig utalnak engem valamiért. És hogy miért? Nem tudom, de nem is érdekel. Elmentem pszichológushoz es rájöttem, hogy az egész gyerekkoromat tönkretették igazából, nárcisztikus emberek gyerekeként nőttem fel. Kidobtam őket az életemből es azóta boldog vagyok. Nem akarok már nekik megfelelni, nem kell nekem a szeretetük többet. Amikor terhes lettem, anyám olyan műsort levágott, hogy vegyük fel újra a kapcsolatot, de én nemet mondtam. Elég volt belőlük, mert kajak tönkretettek.
2022. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:

Eltelt 10 èv,èn csak szeretném a szüleimmel végre rendezni a kapcsolatot. Èn mindent mentettem ezért....

Ők meg eldobtak maguktól.

Fèlek örökre.

Tudom az öngyilkosság nem megoldás.

De azt is....èn így nem èlek egy èletet.

2022. okt. 4. 09:56
 23/87 anonim ***** válasza:
90%
De ne rendezd a kapcsolatot velük, hanem engedd el őket érzelmileg és engedj magadhoz közel olyan embereket, akik valóban szeretnek téged. Ezt a kapcsolatot már amúgy sem lehet helyrehozni.
2022. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
86%

"Sokszor nem adott enni, majd többször börtönbe tett hosszú hónapokra...eloszor Pszhiatrival próbálkozott, 2x is..."


Hmmm.... és neked semmi bajod nincs, makk egészséges vagy, de összeszövetkezett tucat orvossal, hogy téged pszichiátriára beutaljon...???


Nem vagy te skizofrén?

2022. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:

Nem szövetkezett össze semmilyen orvossal. Én ilyet se akkor, se most nem állítottam.2 igazságügyi elme orvos szakértő

szerint semmi bajom... Ez nem skizofrénia, és nem is holmi borderline...

Nem tudnak segíteni...

2022. okt. 4. 10:04
 26/87 anonim ***** válasza:
94%
2022. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
83%
Édesem... értelmi fogyatékos vagy? Nem bántásból kérdezem, hanem teljesen őszintén.
2022. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 A kérdező kommentje:

Nem vagyok értelmi fogyatékos. Sok ismerősöm mondja; "Nekem Te vagy a legokosabb barátom." Pedig ők se hülyék...

Az érzés, h Te megértesz mindenkit, de téged senki.

Ez vmi intuitív intelligencia fèle lehet.

Talán túl magas EQ m, az IQ omhoz kèpest?

Fèlek... Örök gyerek maradtam.

Ez egyszerre áldás, ès pokol..

(Ès autista se vagyok)

2022. okt. 4. 10:15
 29/87 anonim ***** válasza:
93%

Pedig ez masszív mentális zavar, kizárt hogy nem diagnosztizálták ha valóban voltál orvosnál.

Az a baj ezzel, hogy amíg így magadat emészted azzal nem ártasz senkinek. De ahogy majd jönnek a hangok, és anyád mellett idegen emberek is "gonoszok" lesznek, és elkezdesz ámokfutni és szúrkálni addig az már nagyobb probléma lesz.

Mindenképpen PSZICIÁTRIAI szakrendelőben kérj segítséget. Akár a belinkelt helyen is.

2022. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb psz. betegnek NINCS betegségtudata.


Kizárt, hogy valakit úgy be lehet utaltatni a pszichiátriára, hogy makkegészséges...

2022. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!