Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazaköltöznél-e a mérgezõ...

Hazaköltöznél-e a mérgezõ anyádhoz, ha már alig birod egyedül?

Figyelt kérdés
Kulon orszagban elunk. Anyu egyedul maradt egy oriasi hazban, mentálisan sérült, narcisztikus es skjizoaffektiv tuneteket produkal. Nekem is kijutott: en szorongok, de ettol még eltartom magam, csak igy nem leszek hosszu eletu. Ez van, minden jobb, mint szorongani es masoktol fuggeni. Gyerekem, csaladom nincs, azt szorongva es introvertkent nem lehet. Hugom otthon el, sajat lakasa van. A csaladban en vagyok a rossz, amiert nem koltozom haza. 8 eve elek kulfoldon, mar nem vagyok fiatal, fizikailag es mentalisan is kivagyok. Mit tennetek ebben az esetben? Egyfelol sajnalom mutert, masfelol magamat is, mert az eletvitelem roviden: kb kamikaze, de nem tudok jobbat, mint dolgozni ezerrel. Amikor eppen tudom, segitem az anyankat, egyebkent alberletben elek es valoban nem konnyen -hisz egyedul az sosem egyszeru, ha nem vagy agysebesz. Es en nem vagyok.

2022. okt. 5. 17:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet értelmi fejlesztéssel foglalkozni, ha saját bevallásod szerint nem vagy egy agysebész, milyen végzettséged van, milyen korosztállyal dolgozol?
2022. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor sem, ha ö lenne a világ legaranyosabb embere.
2022. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11: Gyogypedagogus vagyok. Es szorongva azt nehez, mert csaladok, idegenek, kulfold eleve errol szol. Mindenkinek nehezitett palya, aki magaban szorong es sekutyajasemacskaja, mert alkalmatlan ra, pl azert, mert szorongosra nevelte a toxi anyuja stb. Ettol meg siman boldogulok a szakmamban, szakmailag, csak eppen felzabal, az emlitett okokbol, mert sok, rengeteg melo. Es valoban nem vagyok agysebesz, ha az lennek, tudnam a megoldast a helyzetemre, es nem itt irogatnek. Vagy pl volna kitartasom kiszervezni a munkaimat masoknak. De mar nincs, elfogytam a hajtasban. Koszonom, hogy leirhattam.
2022. okt. 5. 18:37
 14/21 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy roppant hálás vagyok minden egyes valaszert es szavazatert is. Visszarangattatok a foldre: van, amikor az ember nem engedhet meg maganak egy f@xa burning outot, sem azt, hogy panikszorongasokkal foglalkozzon... Ez jott le. Azert a postas melonak utana nezek otthon, imadnam. Ment a zold mindenkinek es kitartast mindenkinek <3
2022. okt. 5. 19:00
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne költözz haza.

Tök jó szakmád van, de ha túl vagy hajszolva, néha menj el lazítani,

sportolni .

Sok sikert a továbbiakban!

2022. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Otthon sem lenne jobb, csak másként rossz.
2022. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16) Igen.

Rovidebben: leszek szives kitalalni otthoni agyf@x es ehenfagyas, vagy itteni idegosszeropi kb. Ha utobbi nem tortenik meg, akkor jo esellyel az elobbi sem. Meg egy evet kell kibirnom ezel a munkatempoval, utana lazithatok kicsit. Remelem menni fog.


Koszonom mindenkinek

2022. okt. 5. 21:52
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te már bőven eldöntötted ezt a kérdést, nem fogsz hazaköltözni, csak most a lelkiismeretfurdalás dolgozik kicsit. Mellesleg jól döntesz, ha hazaköltöznél, csak még jobban megnyomorítanád a hát leírás alapján amúgy sem túl jó életed. Munkából mindig vissza lehet venni.
2022. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Darius- ***** válasza:
100%

Udv.


{{{ Kulon orszagban elunk. Anyu egyedul maradt egy oriasi hazban, mentálisan sérült, narcisztikus es sk izoaffektiv tuneteket produkal.}}}



Ha eddig olvasom, akkor ez ram is vonatkozott.

Ne koltozz haza, maximum latogasd meg. Én igy teszek.

O lenne a megoldas ? Akkor nagyot fogsz esni, mert rosszabb lesz. Az alapokat mar kint megteremtetted, a tobbi mar konnyebb lesz, hajra. Nekem annyival konnyebb kinn, hogy az apam ottani volt , igy ismernek.

2022. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Találnod kell kint barátokat, tudom nem könnyü, de próbáld meg, azt meg felejtsd el,hogy hazaköltöznél,nagyon sajnálnád elõbb-utóbb.Azt irtad még egy év, utána minden rendben lesz kitartással.
2022. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!