Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazaköltöznél-e a mérgezõ...

Hazaköltöznél-e a mérgezõ anyádhoz, ha már alig birod egyedül?

Figyelt kérdés
Kulon orszagban elunk. Anyu egyedul maradt egy oriasi hazban, mentálisan sérült, narcisztikus es skjizoaffektiv tuneteket produkal. Nekem is kijutott: en szorongok, de ettol még eltartom magam, csak igy nem leszek hosszu eletu. Ez van, minden jobb, mint szorongani es masoktol fuggeni. Gyerekem, csaladom nincs, azt szorongva es introvertkent nem lehet. Hugom otthon el, sajat lakasa van. A csaladban en vagyok a rossz, amiert nem koltozom haza. 8 eve elek kulfoldon, mar nem vagyok fiatal, fizikailag es mentalisan is kivagyok. Mit tennetek ebben az esetben? Egyfelol sajnalom mutert, masfelol magamat is, mert az eletvitelem roviden: kb kamikaze, de nem tudok jobbat, mint dolgozni ezerrel. Amikor eppen tudom, segitem az anyankat, egyebkent alberletben elek es valoban nem konnyen -hisz egyedul az sosem egyszeru, ha nem vagy agysebesz. Es en nem vagyok.

2022. okt. 5. 17:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!