Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 20 éves lányod szokott kocsmába járni néha?

Figyelt kérdés
Nem tudtad, mert kolis, és nem említette. Csak véletlen mondta el, hogy kéthetente szokott körülbelül, mindig társasággal, néha hétköznap. Állítása alapján nem szokott alkoholt fogyasztani.
2022. okt. 10. 22:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. 20 éves. 20 éves egyetemista koromban én nem két hetente mentem bulizni/kocsmába és én ittam alkoholt rendesen. Mégis rendes ember lett belőlem.
2022. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
És ha fogyasztani is, akkor mi van? Felnőtt ember. Azt csinál amit akar. Már nem szólhatsz bele az életébe. Nem kisgyerek -.-".
2022. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit aggódnék, hogy miért fél ennyire az alkoholtól, egy sörtől nem lesz semmi baja. Persze nem muszáj, csak furcsa ha egy 20 éves egyáltalán nem iszik. Az még furcsább lenne, ha nem járna sehova.
2022. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%

Mivel Magyarországon nem 21, hanem már 18 éves kor felett mehet kocsmába (és alkoholt is fogyaszthat akár), ez csak rá tartozik. Felnőtt ember. Legfeljebb akkor kéne aggódni érte, ha rendszeresen hulla részegre inná magát.

Teljes normális, hogy a fiatalok beülnek valahová meginni 1-2 italt.

Én már 14 évesen jártam kocsmába meginni egy sört, mégse lett belőlem alkoholista. Soha életemben nem voltam részeg, és már hosszú évek óta csak ünnepekkor iszom 1-1 pohár alkoholt.

2022. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
97%

Nem is értem a problémát.

Én már egyetem előtt is kocsmáztam.

2022. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Hadd járjon már szerencsétlen. Középiskolás végzősként nem mehetett sehová, hisz minden be volt zárva, örülnék neki, hogy most megteheti.
2022. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Én se említettem otthon soha 20 éves kollégistaként, hogy járok kocsmába. Valahogy fel se merült ez a téma. Mégis biztos vagyok benne, hogy anyáméknak is egyértelmű volt, hogy járok. Azon mondjuk meglepődtek volna, ha nem iszom alkoholt, de nem problémáztak volna rajta.
2022. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a szüleim 20 évesen még pénzt is adtak ilyenkor, és azt mondták, érezzem jól magam. :) Aztán mégis egész rendes ember lett belőlem.
2022. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
97%
Most őszintén mit kéne csinálnia? Üljön begubózva a szobába és ne élvezze ki a rövid fiatalságát és legyen olyan besavanyodott mint te?
2022. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%

elgondolkoznék rajta, hogy miért ismerem ennyire rosszul a lányomat... mielőtt kiköltözött sose tűnt fel, hogy nem egy szobájában rejtőző antiszociális kisgyerek, hanem vannak barátai és programokra jár?

meg mondjuk az is izgalmas önismereti kérdés lenne, hogy miért lepődök meg rajta, hogy egy felnőtt ember néha beül egy kocsmába.

2022. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!