Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 20 éves lányod szokott kocsmába járni néha?

Figyelt kérdés
Nem tudtad, mert kolis, és nem említette. Csak véletlen mondta el, hogy kéthetente szokott körülbelül, mindig társasággal, néha hétköznap. Állítása alapján nem szokott alkoholt fogyasztani.
2022. okt. 10. 22:04
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem szólnék, én is jártam, és ez nem azt jelentette, hogy minden héten matt részegre ittuk magunkat. Örülnék, hogy van társasága és jól érzik magukat.
2022. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
81%
Aggodnek ha nem jatna 20 evesen kocsmazni haverokkal. Menjen minden7vegen. Elvezze az eletet. Persze a jegyek legyenek jok.
2022. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van? Felnőtt ember, oda megy ahova akar. Maximum örülnék neki, hogy vannak barátai akikkel el tud járni.
2022. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
64%
Egészségére, néha belefér.
2022. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%
Az én anyám agresszív alkoholista volt. Ennek az egyik velejárója az lett, hogy én lassan 50 évesen soha nem ittam alkoholt, és kimondottan taszítanak a részeg emberek legyen az nő vagy férfi. 2 gyerekem van, mind a ketten már felnőttek. Lányom 25 évesen elmondta, hogy a barátaival havonta pár alkalommal kocsmáztak, billiárdoztak stb. De ő sosem ivott alkoholt. Nem borultam ki, nem hisztiztem. Kocsma csak egy hely ahol normálisan is lehet jól érezni magunkat. Hiszek a lányomnak, hogy nem ivott alkoholt. Ha mégis...hát ez van. Amíg nem látom részegnek nem zavar. Bár ha látnám sem tudnék mit tenni, lévén felnőtt ember, az ő élete.
2022. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
60%
Már a 15 éves koleszosok is minden nap matta részegek. És ez tény nem spekuláció. Legalábbis itt az alföldön akiket ismerek kolisokat, az összes piás és általában narkóznak is. 20 évesen meg már talán tudja is mit csinál.
2022. okt. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
94%

Te mit szóltál kérdező? Hiszen a dolog megtörtént, azért kérdés...

Ha te vagy a 20 éves lány, és ez a biztosabb, akkor nem kell ezt csak úgy elmondani. Sőt semmi nem kötelez rá, hogy bármit mondj magadról.

Vagy anyukád egyszerűen rákérdez, hogy "figyelj lányom, te 2 hetente kocsmázol?"

Meg kellene tanulni meghúznod neked is határokat. Járhatnál oda is.

2022. okt. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
97%
Akkor aggódnék, ha nem járna.
2022. okt. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 NTBS ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. okt. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%

azért 20 évesen még benne van, hogy nem egyetemista, hanem középiskolás...

Akkor annyira nem örülnék, nyilván meg nem tilthatom (bár szerintem a kolik házirendjében középiskolában tuti ott van, hogy meddig maradhati ki), de jobban örülnék, ha hétköznap azzal foglalkozna, hogy elvégezze a középiskolát.

2022. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!