Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 20 éves lányod szokott kocsmába járni néha?

Figyelt kérdés
Nem tudtad, mert kolis, és nem említette. Csak véletlen mondta el, hogy kéthetente szokott körülbelül, mindig társasággal, néha hétköznap. Állítása alapján nem szokott alkoholt fogyasztani.
2022. okt. 10. 22:04
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen anyám miatt fogok majd öregen (60 felett), nyugdíjasként bulizni járni a fiatalok közé, mert besavanyodott anyám semmit nem enged.
2022. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk középiskolai koliba, úgy hogy azért nagyon jóhírű suliról beszélünk, a jobbjegyet is, mindig x,75-től felfelé adták meg egy-egy tárgyból a kemény követelmények mellett, a nagykorú diákokat kiengedték estére is, egy bizonyos, asszem 4,7-es átlag felett, de igen, egyébként ez ritka. Szóval én is következtettem, hogy esélyes, hogy nem egy középsulis koliról lesz szó. Ha meg mégis az a helyzet, mint nálunk anno, én 4,7-es átlag felett nem aggódnék annyira. :D
2022. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig abban a hitben éltem, hogy teljesen természetes és köztudott, hogy a 18-25 közötti korosztály rendszeresen eljár este a haverjaival és közben alkoholt isznak, de sok 16 éves is megoldja magának...


A szüleim már gimiben is tudtak róla, hogy iszunk, a nagybáttyám meg a szőlőben a szomszédunk 17-20 éves korom között üvegszám adta a piát, hogy vigyem el és igyam meg a haverjaimmal. Mivel sokaknak ez a szintmérő: egész gimiben kitűnő voltam, versenyekre jártam, most meg a mestert csinálom...


A kérdésre válaszolva, azon lepődnék meg, ha nem így lenne.

2022. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez alap szerintem ennél a korosztálynál.
2022. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Már 16 évesen kocsmázni jártam heti akár több alkalommal, persze azért nem a sárga földig leinni magam, de nem is mindig csak üdítőzni. Nem lettem sem alkesz, se nem történt velem semmi rossz. Viszonylag normális felnőtt lett belőlem, a viszonylag sem a kocsmázás miatt történt :) N/32
2022. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen már mindenkinek a maga dolga, hogy hová jár és hová nem, meg hogy fogyaszt-e alkoholt. A szülőknek már nincs beleszólásuk.
2022. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Savlekotő ***** válasza:
72%
Semmit nem vagyok vallás sérült azokat zavarja minden.. Kettő érdekes a 20 éves ne hogy igyon egy pohár sört, közben a szülők 70 % masszív alkoholista az országban..
2022. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!