Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szülőknek a gyerek az...

Ha a szülőknek a gyerek az első, akkor,hogy lehet,hogy egyes apák eltudják dobni a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert ez csak egy mondás nem kőbe vésett tény.
2022. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Viccelsz? Sok szülőnek még a top10ben sincs a gyerek.

Ez csak egy hangzatos szlogen, olyasmi mint hogy "minden ember egyenlő :)".

A valóságban messze nincs így.

2022. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
3-aska "Te gondolkodni képtelen beszólogató-zombi" Most ki szólogat be kinek??? Egy rossz szavam nem volt hozzád, csupán butaságot mondtál, nem kell ennyire a szivedre venni, kedvesem... És amúgymeg amennyi ház, annyi szokás, arról nem tehetünk hogy egyesek milyen pesszimistán gondolkodnak:)
2022. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
A francokat, ez egy bullsht.
2022. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
13-aska te fogyatékos, még mindig nem írtad le mi az a butaság. Megmondom én:az vott butaság mikor apád anyádba tette.
2022. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Általában azok az apák "dobják el" a gyereküket, akiket belevittek erőszakkal a házasságba,mert jött a gyerek. Itt a nő a hibás szerintem, nem a férfi. A nők nagyon képmutatóak tudnak lenni. Addig a legaranyosabbak, amíg nem veszik el őket, utána meg a férj mehet, ahová akar, vagy pedig utána mutatják ki a foguk fehérjét. Nem csoda, hogy ilyen házasságból menekülnek, de nem azért,mert a gyereküket eldobnák. De kénytelenek.
2022. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ennek hihetetlenül értelmetlen 1-es válaszolónak jelezném vissza:

Úgy gondolom, hogy így névtelenül anyázni a legcikibb dolog amit itt tehettél, gondolom nem egy értelmes felnőtt ember vagy, az írásodból következtetve. A másik, nem írtam le, mert úgy gondoltam teljesen egyértelmű lesz, de az előbbi következtetésemből kiindulva úgy tűnik tévedtem:( "Menj ki az utcára, a gyerek varrogatott, elnyűtt mackónadrágban, anyunál,apunál meg ott a cigi, energiaital" Nézzük már a jó oldalát, légyszíves. Nos azt nem tudom hogy te melyik putri cigánytelepen élsz, de hogyha ezt látod minden utcában, akkor gyorsan válts lakhelyet... kivéve ha te ettől a látványtól jól érzed magad. Az, hogy kinek mi van a kezében pl. sör, kávé, cigaretta, ehhez neked mi közöd van? Lehet hogy az a szülő akinél te ilyet látsz, éppen egyszer az életben megengedte magának, mert már belefáradt az élete hurcoltatásában, ki tudja milyen hátrányos helyzetből kiindulva, és az a csepp gyermeke akinek tudott adni ruhát boldogan eljátszadozik abban az "elnyűtt macinaaciban" is, majd ha nagyobb lesz, akkor fog foglalkozni az öltözködésével, nem kell minden gyermeknek adidas cipőt hordania. Te melyik világban élsz?

2022. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!