Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleitek hogy fogadták,...

Szüleitek hogy fogadták, mikor elköltöztetek otthonról? Támogattak, vissza akarta húzni? Hogy zajlott az elköltözés.

Figyelt kérdés

Engem anya nagyon le akar róla beszélni, mondvan h akkor nem tudnék felretenni, ha elmenne albira a pénz. Vegulis igaza van, logikus, amit mond, de valahol jól esne, ha picit támogatna ebben (nem feltétlen anyagilag), aztán gondolom a korban már benne lennék


Nalatok hogy zajlott az elköltözés? Támogattak a szülők, mit szóltak?


25L



2022. okt. 18. 23:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, átírt egy szót az autokorrekt, remélem azért érhető
2022. okt. 18. 23:54
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak félt ez a fő oka a dolognak.
2022. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Az a normalis, ha tamogatjak a koltozest, ugyanakkor ha gond van, visszaengednek. De visszatartani butasag...
2022. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyum halott volt, apám leszarta mi lesz velem. Nem releváns a válaszom ez esetben.
2022. okt. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
26 évesen költöztem össze a barátnőmmel, anyumék nem tartottak vissza, még örültek is, hogy önállósodom. Bár azelőtt is önálló voltam, csak otthon éltem. Azelőtt is mentem volna, de nem volt költséghatékony, most meg már eltelt 2 év, igaz nem vagyok együtt a lánnyal akivel összeköltöztem, de továbbra is ugyanúgy külön élek. Heti szinten többször beszélünk anyummal. Szerintem így normális, megvan mindenkinek a magánszférája, és teljesen rendben van, ha 25-30 között már el akar költözni az ember otthonról.
2022. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
Nálam ez azért nem volt olyan drasztikus, mert először azért költöztem fel Bpre, hogy egyetemre járjak, koleszos voltam, minden hétvégén hazamentem. Biztos rossz volt nekik, hiszen egyke vagyok, és addig mindig otthon laktam, de fel se merült, hogy valami infantilis lényként ne nőjek fel soha és lakjak otthon, ne tanuljak. Miután lediplomáztam, ott maradtam melózni, vidéken amúgy se lett volna semmi lehetőség, fel sem merült, hogy hazamenjek.
2022. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Támogatott, segített (anyagilag is ), 24 voltam

30/F

2022. okt. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam, a reakció az volt hogy na végre elmész. Aztán persze ment a szöveg hogy miért csak évi kétszer látogatok haza.
2022. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

28 éves voltam mikor elköltöztem. Sírtak ne menjek el. Mi lesz velem. Nem fogok tudni megélni egyedül. Most már beletörödtek és azt mondkm 8 év távlatába életem egyik legjobb döntése volt. És azt is mondom hamarabb kellett volna.

Ne engedj a nyomásnak! Csak jót fog tenni neked! Énis akkor nőttem fel úgy mond!

És még ami jó. Sokkal jobb lett azóta édesapámmal kapcsolatom

2022. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Apa féltett - de ő mindig -, viszont nem húzott vissza.


X okokból huszonpárévesen egyévet egy kedves ismerősnél éltem, na ő viszont teljesen kifordult magából. Hgoy öngyilkos lesz, ha elmegyek, mert mi lesz vele nélkülem... etc etc.


Természetesen elköltöztem, az ő problémája, nem az enyém, és hogyha mentálisan nincs rendben, sajnálom, de keressen szakembert. Én nem vagyk az.

2022. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!