Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 20...

Mit szólnál ahhoz, ha a 20 éves lányod nem lenne elégedett a mell méretével és megcsináltatná hogy nagyobb szilikon melle legyen?

Figyelt kérdés

Ő szerinte túl kicsi és nem tetszik neki.


Zavarna téged, hogy szilikon lesz benne neki?



2022. okt. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyesmire vágyik, akkor nem lehet túl okos, szóval érdemes a testével érvényesülnie
2022. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
75%
Zavarna, szerintem nagyon nem egészséges az a műanyag sar behegesztve egy emberi testbe. Sokszor feketén veszik ki, amikor cserélik az inplantot. Az egészség a legnagyobb dolog, kár kockáztatni egy ilyen hülyeség miatt.
2022. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálnám, hogy ilyen agyatlan vagy hogy annyira elrontottam valamit a nevelésében, hogy az értékrendje szerint bármit meghatároz az életben a mellméret.


Nem is értem. Nekem is kicsi - tényleg kicsi - mellem van, max. tinikorban zavart, amúgy soha nem vettem észre, hogy ez problémát okozott volna a férfiaknak, semmit nem határozott meg a karrieremben vagy a saját családi életemben.


Szóval szimplán nem is érteném, benne miért merül fel, hogy ez fontos vagy miért akarna változtatni a mellméretén. Elmondanám neki, hogy senkit nem érdekel, ha eddig nem tűnt fel neki.

2022. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
92%
Elmondanám neki, hogy milyen problémák vannak a nagy mellel. Nekem pl. kisebbíteni kellene, csak félek a műtéttől.
2022. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim válasza:
80%
Kijártam az egyetemet! Nincsen mögöttem gazdag szülői háttér… sőt anyukám egyedül nevelt. Dolgoztam iskola mellett, van pénzem műtétre (is) és megfogom csináltatni a melleimet. 18 éves korom óta mondogatom. Anyukám annyit mondott várjam meg amíg 25 leszek, mert úgy is másképp fogom gondolni. Most vagyok 24 és tudom, hogy meg akarom műtetni. ! :) Emiatt itthon mindenki ugyan úgy fog szeretni és örülnek neki, hogy megengedhetem magamnak.
2022. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
65%

Kíváncsi lennék, honnan kukázná rá össze a pénzt, mert egy ilyen beavatkozás nem 2 forint.

Én biztos, hogy nem fogok ezért súlyos milliókat kifizetni. Ha meg valamelyik ügyeletes palijával akarná kifizettetni, akkor elgondolkoznék, hogy mit csesztem el a nevelés terén.

Ez amúgy elég súlyos testképzavarra utal. Utána műanyagot rakat a szájába, a seg gébe, szébotoxozza az arcát stb. Sosem lesz vége. A halála után meg nem is a sírba teszik, hanem a sárga kukába a többi műanyag hulladék közé.


Gondolom te vagy a csaj. Takarodj el pszichológushoz, az olcsóbb.

2022. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim válasza:
78%

Nem természetes, a kapitalista média átt mosa a fejüket. A férfiak ígyis úgyis bolondulnak a nőkért.

Csak mosolyogjon és legyen kedves nyitott.

Ne a melleitol függjon az önbizalma.

2022. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim válasza:
28%
Meg túl fiatal akkor is ha már 20 éves meg naiv tudatlan...
2022. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
93%
Mikor ennyi idős voltam, én is megcsináltattam volna. Szerencsére akkor még ez nem volt ilyen elterjedt, ami azt illeti, pénzem sem lett volna rá. Megértem a problémáját, de ha én lennék az anyja, nem örülnék, bár lebeszélni úgysem tudnám.
2022. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim válasza:
83%
Szerintem aki megengedheti magának csinálja. Aki nem, az meg ne. Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér. Most akkor valakinek minek kell 10 millioért autó?? Fele annyiért is van… hülye kapitalista média ugyebár
2022. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!