Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 20...

Mit szólnál ahhoz, ha a 20 éves lányod nem lenne elégedett a mell méretével és megcsináltatná hogy nagyobb szilikon melle legyen?

Figyelt kérdés

Ő szerinte túl kicsi és nem tetszik neki.


Zavarna téged, hogy szilikon lesz benne neki?



2022. okt. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
91%
Sokakban nagyon nagy kisebbségérzést okoz. Ha nagyon kicsi, szinte semmi melle nem lenne és ezen múlna a lányom önbizalma én támogatnám. De ha csak azért mert másoknak is van akkor megprobalnam lebeszélni, ha nem tudnám akkor annyira rávenni hogy ne túl nagyot rakasson be.
2022. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
83%

Azért kérdés, mit értünk szilikon mell alatt.


Tényleg nincs semmi mellet, kicsi, lóg, formátlan és azt akarja ízléses méretben megcsináltatni vagy be akar rakatni két görögdinnyét aztán meg jön a száj feltöltés, szírleszívás...

2022. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim válasza:
71%
Nekem eloszor sokkolta oket. Idovel megbaratkoznak vele.
2022. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
85%

Egyetlen egy dolog zavarna, hogy feltenem. Izgulnek, hogy elegedett legyen, hogy kesobb se legyen gondja, ne karositsa az egeszseget.

Szajfeltoltes ellen ketsegbeesetten kampanyolnek. De egy mell annyi gatlast okozhat valakinek, hogy meg tarskeresesben is visszatarthatja. Vannak amugy teljesen sik lapos nok es vannak annyira lottyedt mellek, mikor a bor uresen szottyad, hogy azt egy implantatum toltene fel pl.

2023. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezné a véleményemet, akkor először is utánajárnék a témának és megbeszélném vele. Előnyök/hátrányok, miért érzi úgy, hogy erre szüksége van stb.


Ha nem kérdezné, akkor elfogadnám a döntését, mivel felnőtt ember.

2023. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű forgatókönyvet vázoltálföl,mivel az anyukája igen csak pici de számomra tökéletes mellekkel rendelkezik.

Nekem nem tetszik a szilikonos megoldás,meg amúgyis kicsiket szeretem.

De ha valaki úgyérzi,hogy neki attol jobb,hát hajrá. Gondolom kérne némi anyagi támogatást a dologhoz. Nyilván adnék neki elvégre a lányom,és fontos hogy boldog legyen.

2023. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Minel nagyobbat csinaltasson,mert a dieta es rdndszeres sport mellett ugyse maradna meg az a keves melle se.


Ha lenne penzem a helyedben,siman fizetnem neki.



N/40

2023. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon zavarna, mert félteném az egészségét. Egy munkatársamnak lett valami daganatféle a szilikonos mellében.

Megpróbálnám lebeszélni. Annál is inkább, mert magam példáján okulva, az ember egy csomó hülyeséget csinál fiatal korában, amit ha nincs szülő, aki nemet mond neki erre, nagyon megbánja később.

Én nemet mondanék neki nagyon hatarozottan.

2023. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
86%

20 évesen abszolút a magánügye, amint a saját pénzéből finanszírozza, nem szólnék bele.

Amennyiben ettől boldogabb lesz és több önbizalma, örülnék én is neki.

2023. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ismerősöm lánya 18. születésnapjára (nyilván nem aznap csinálták neki) kért és kapott is szilikon melleket. A csaj régen kis duci volt, aztán lefogyott, de gondolom a komplexusok maradtak. Amúgy nem ilyen cseszett nagy melleket csináltatott, hanem viszonylag normál méretet.
2023. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!