Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 20...

Mit szólnál ahhoz, ha a 20 éves lányod nem lenne elégedett a mell méretével és megcsináltatná hogy nagyobb szilikon melle legyen?

Figyelt kérdés

Ő szerinte túl kicsi és nem tetszik neki.


Zavarna téged, hogy szilikon lesz benne neki?



2022. okt. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
36%
Nem zavarna. Még támogatnám is benne. Ha neki így jobb erzes miért ne?
2023. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez olyan, mint a tetkó. Nekem szüleim korán meghaltak, nem igazán volt olyan korlátozó ember gyerekkoromban, aki valamit mondjuk megtiltott. És felnőttként bennem megfogalmazódott, hogy ez nagyon hiányzott. Tetkót csináltattam, ami már felnőttként nem tetszett, így leszedettem, volt egy suli, amit hagytam a francba, de megbántam, jó lett volna, ha szülő mondja, befejezed. Szerintem műmellek is hasonlóak ehhez. Tuti megbánja később. Egyáltalán azokkal lehet majd normál szoptatni gyereket? Időnként azt nem kell cserélni? Szereti majd ezt az időszakos műttetgetést, ami azzal jár, fájdalmat... Stb... Lehet, ő is megbánja majd.
2023. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
79%
Elmondanám róla a véleményemet, de mivel 20 éves, így az ő saját döntése.
jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
22%
Ezek a megrökönyödött rokonok /ismerősök szeretnek úgy tenni mintha ők soha nem zrikálták volna az érintettet. Továbbá az hogy manapság elterjedt a plasztika azt nem pusztán azt jelenti hogy valaki úgymond divatból követi a trendet hanem azt hogy 20 éve még úgymond elment volna az alakja abban a közegben, ám ma már igencsak hátrányban van mert a sorstársak jelentős része beavatkozást választott
jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
72%
Agyi implantátumra nincs kereslet. Manapság se a tudás nem számít, se az hogy egy nő jól főz vagy jó anya, társ stb. Mintha nálunk az számítana kinek csúcsosabb a bicepsze. Közbe egy férfi sem ettől férfi.
jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
85%
Enyém is megvan, támogatnám.
jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:
39%

Valami hihetetlen az a sötétség, ami itt a válaszokból árad. Egyben elkeserítő, hogy a 90% komolyan is gondolja, amit leírt ide...


Tehát, ha valaki elégedetlen a testével és ezen önszorgalomból, egyedül változtatni sem tud, az rögtön elítélendő és ostoba liba. Ezért el kell ítélni, le kell nézni, burkoltan k_:vázni is kell ("Ha mar az agya nem bovitheto, legalabb a testevel tudjon gazdag hapsikat elcsabitani. 😀").


Véletlen sem arról van szó, hogy ő szeretne boldog lenni, egy olyan testtel, ami tetszik neki, amiben jól érzi magát... Mert itt nem arról van szó, hogy túlsúlyos és lusta mozogni, életmódot váltani. A mell nem fog megnőni magától, erre nincsenek gyakorlatok, edzések. Itt a megoldás a műtét. De szerencsére ma már a legtöbb beavatkozásról meg sem lehet mondani, hogy az nem a természet műve.

febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
43%

Már kezd kimenni a nagy mell a divatból, de ha neki az kell...majd ha megúnja átszabatja. Csodákra képesek a plasztikai sebészek.

Valószínűleg nem örülnék neki, félteném a műtéti szövődményektől is.

febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
62%

Most látom, hogy ez egy régi kérdés..-

Mi történt azóta, megcsináltatta, és elégedett a lányod?

febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó vagy a gyerekemről. 31 éves nő vagyok, nem vagyok elégedett a mellem méretével, de nem lesz szilikon mellem.
febr. 9. 06:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!