Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 20...

Mit szólnál ahhoz, ha a 20 éves lányod nem lenne elégedett a mell méretével és megcsináltatná hogy nagyobb szilikon melle legyen?

Figyelt kérdés

Ő szerinte túl kicsi és nem tetszik neki.


Zavarna téged, hogy szilikon lesz benne neki?



2022. okt. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván az én melleimet örökölte, úgyhogy megértem.
febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
63%
Marhaság hogy kimenne a nagy mell a divatból. Az igaz hogy vékony kismellű nő jobban néz ki mint aki úgy nagymellű hogy úszógumija van. A lényeg hogy nőiesen arányos legyen de minél homokórább annál mázlistább az adott nő. Ha pedig nem akkor ott a műtét.
febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minek tetted fel a kérdést ?
febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
86%

Az a kérdés merül fel bennem ilyenkor, hogy mi a mögöttes ok, ami miatt valaki melleket csináltat. Sok nő azt mondja, a férfiak miatt, de a férfiakat egyáltalán nem érdekli olyan mértékben a mellméret, mint azt egyesek gondolják. Ha meg valakit érdekel, az nem az adott nőt szereti, a személyiséget, hanem csupán a külsőt, de nem értékeli az egyént. Nekem is megvan, hogy ki tetszik külsőre, de akkor eleve olyat kell választani, akivel kölcsönös a vonzalom. A mű mell nem természetes, ezzel persze nem mondtam újat. Úgy azonban bárki lehet kis túlzással szép, ha megcsináltat valamit magán. Csak azt meg minek. Bár az arcplasztika csúnyább, mintha ráncos lenne valaki, de nyugodtan el lehet jó pénzért rondítani az arcunk. :D

A lényeg azonban, hogy aki melleket csináltat, annak nincsen rendben az önértékelése, se külső se belső szempontjából. Aki ennyire a külsőségekre ad, az üres belül, nincs mivel kitűnjön, és azzal foglalkozik, hogy hogyan néz ki. A mű mell sosem lesz igazi, ki is lehet rajta szúrni a legtöbbször, hogy szilikon. De akinek ez kell, csinálja…Ha van rá pénze, azt tesz, amit akar.

márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
70%
Azta, akinek szilikon melle van üres belül azért ez nem semmi🤣🤣🤣🤣🤣vannak ám rendesen gondok a fejben🤣🤣🤣
márc. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
76%

#55

Szerinted kinek fontos, hogy nagyobb legyen a melle? Aki a mellméretével van elfoglalva, az valóban nulla belül. Akinek vannak más céljai az életben, és itt most nem a karrierre gondolok, hanem a full hétköznapi dolgokra pl.alkot valaki valami kreatívat, létrehoz valamit, értelmes dolgokat csinál, mondjuk fest stb.Vagy csak szimplán élvezi az életet, kimegy esetleg a természetbe. Mondhatjuk, hogy a kettő nem zárja ki egymást, de egy nőt nem a melle tesz nővé, hanem az, hogy hogyan viselkedik, vagy akár a mozgása, gesztusai. Az, hogy pl.hogyan nevel gyereket, mennyire odaadó stb. A mellméret adott dolog, akkora, amekkora. De attól még nem leszel több, se jobb, hogy nagyobb a melled. Az, akinek van belül más, ami mozgatja, nem a külsőségekkel lesz elfoglalva, ergó a melle sem érdekli. Tökre nem az a fontos, hogy hogyan nézel ki, az életben az a lényeg, hogy legyenek olyan őszinte kapcsolódásaid, társad, családod, akik akkor is szeretnek, ha lesoványodsz, kihullik a hajad. Nem attól leszel boldog és kapsz őszinte embereket magad mellé, mert feltöltetted magad szilikonnal. Tudom, hogy mások, másképp gondolkodnak, de ez az én véleményem, es elegem is van a sok magamutogató senkiből, akik nyomják a természetellenes testképet, meg ezt a materiális világ alkotta hulladékot. Menjetek, töltessétek fel magatokat. Én is feltöltöm magam, de nekem elég ehhez a természet is, ami full ingyen van, és nem kell hozzá műanyag.

márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom hogy ki az aki frusztráltabb, az aki veri a mellét hogy mennyivel “jobb” és boldogabb amiért olyan dolgokat tesz amik amúgy teljesen természetes dolgok azoknak is akiknek fontos a külsejük IS és mondjuk van szilikon a mellükben 😂 Ha ennyire feltöltöd magadat akkor még is miért ítélkezel ilyen hamar, külsőségek alapján? Az utolsó mondatod is inkább arról árulkodik hogy magaddal nem vagy kibékülve, hiszen miért írtad volna ezt ? Akinek szilikon melle van az nem élvezheti a természetet? Egyből csak egy üres, lelketlen, értéktelen személy lehet ? Erőltetetten próbálod bizonygatni hogy te mindenképpen jobb ember vagy, viszont a mondataid nem erről árulkodnak.

Ha tényleg rendben lennél akkor elég lenne az hogy van akinek ez tetszik, van akinek meg nem. A lényeg hogy mindenki úgy éljen ahogy ő boldog és úgy alakítsa az életét hogy boldog legyen.

Másokat lehúzni, ok nélkül csak mert nem tetszik a külseje nagyon gáz.

Ha eleged van a műanyagból akkor szedj szemetet és próbálj minél jobban törekedni a csomagolás mentes életre.

márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
34%
Nem is fér a fejembe, tényleg úgy gondolod hogy aki megcsináltat valamit magán az egész nap nem csinál semmit csak nézi magát a tükörben? Nem dolgozik, nem főz, nem barátkozik, nem programozik, nem nyaral vagy kirándul mert egész nap azon jár az agya hogy hogyan néz ki? Azért ez elég meredek 😃
márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
Rákos műanyag a melletekbe more!
márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
48%

#58

Azt hiszem egy picit félreértettük egymást, bár az írásod tartalmaz némi igazságot. Tényleg indulatosan írtam, ami full felesleges volt, mert a stílusom azt sugallja, hogy valami frusztrál. Egyébként frusztrál is a materialista-kapitalista trend, ahol a külsőségekről szól minden. De alapvetően nincs bajom magammal, nem is Gyakorira járok kiadni a feszültségemet, na, jó, csak néha ;)

Igazából mondhatni szerencsés helyzetben vagyok, mert van egy cuki párom, meg anyagilag sem a béka segge alatt állok. Összességében jó az életem, persze relatív, hogy kinek mi a jó. Nincs közöm ahhoz, hogy ki mit csináltat meg magán, teljesen a privát dolga. Meg hiába is magyarázom, ez értékrend, elvi kérdés. Ha valaki picit konzervatívabb, máshogy tekint erre a témára, valaki a tetoválásokat sem fogadja el, valaki meg szétvarratja magát. Mondjuk a tetkó, szerintem más tészta, mint a mellműtét, ezt most nem indokolom, bár a válaszom további része erre is példa. Senki nem mondott olyat, hogy aki plasztikáztat, az folyamat magával van elfoglalva, bár valamit mutat. Írtam is, hogy a plasztika és a produktív élet nem zárják ki egymást. Persze, hogy nem. Az viszont, aki plasztikáztat, egyértelműsíti, hogy nincs rendben önmagával. Ezzel nincsen semmi baj, de én így látom. Sok nő érvel azzal, hogy a férfiak miatt csináltatja meg a melleit, pedig a férfiakat totál hidegen hagyja a mellméret, akit meg nem, az már régen rossz. Egy nő szépsége nem a mellméretben van, nem is kívülről jön, hanem belülről. Ott ül a szemekben, a tekintetben. Az arc sugározza a szelídséget, lágyságot, finomságot, önbizalmat, vagy annak a hiányát. Egy nő ettől nő, nem a mellmérettől lesz gyengéd, az ott van benne. A viselkedésében, mozdulataiban, gesztusaiban. A mellméret nagyon sokadrangú tényező. Van olyan, aki genetikailag úgy van összerakva, hogy nincs is melle, de ez elenyésző, és furcsamód nem is ezek a nők azok, akik igénybe veszik a “szépészeti”beavatkozásokat. A plasztika sosem volt jó megoldás, bár ki is vagyok én, hogy efelől ítélkezzem. A sok arcplasztika meg a mellműtétnél is durvább. Jó példa erre Madonna, akivel most gyerekeket lehetne ijesztgetni, meg cirkuszban lehetne mutogatni, annyira röhejesen néz ki. Tudom, nem kell átesni a ló túloldalára, de nem tudom mit gondol ilyenkor egy illető. Aki nem tudja elfogadni azt, amilyen ő maga, az belső problémát takar, vagy csak egyszerűen azt sugallja, hogy kifelé él valaki. A boldogság nem a szépségben, még csak nem is feltétlenül a pénzben, családban, barátokban van, hanem magadban, belülről jön. A mellplasztikát olyanok vállalják, akik szintúgy flexelnek az autójukkal, ruháikkal stb. Akik valamilyen külső tényezőtől várják a boldogságot. Van, aki boldogabb is egy mellműtéttől, persze, de amúgy ez egy huszadrangú tényező, amúgy. Nekem is kicsi a mellem pl., de semmi késztetésem rá, hogy megcsináltassam. Nem ítélem el azt, aki csináltat, persze ezt ki lehet forgatni, hogy úgy jön le, de itt volt egy kérdés, amire válaszoltam. Mit szólnának hozzá szülőként, ha valaki meg akarja csináltatni a melleit. Már kiskortól fontos, hogy a lányokat úgy neveljük, hogy ne a külsejüktől, pláne ne a mellüktől függjön az önértékelésük, önbizalmuk, hanem bizonyítsák mással azt, hogy ők nők, pl. a tetteikkel, viselkedésükkel. Ennyi pedig a környezet számára is elég. A mellméreten csak orvos tud változtatni, más tényezőkön viszont bárki. Pont, hogy azt kellene elültetni az emberekben amúgy is, hogy őszinte kapcsolódásaik legyenek. Olyan emberekkel vegyék körbe magukat, akik akkor is szeretik őket, ha betegek, ha nem épp tökéletesek. Mert az élet erről szól. De mivel van rá lehetőség, hogy valaki plasztikáztasson, így normálisnak, valósnak is tűnik, hogy ez az, és feleslegesnek az én mondandóm, mert mit szólok bele. Nekem ez a véleményem, amit talán nem gond, hogy leírtam. Még 1x: ha valaki melleket csináltat, lehet boldog, tartalmas élete, ugyanakkor van baj az önértékelésével, és némi felszínességet takar. Aki ki tud tűnni mással, pl.baromi jól sakkozik, vagy van egy hobbija, annak nem a mell lesz fontos. Kivétel nélkül látom, hogy ezek a nők nem is csináltatják meg a mellüket. Meg lehet, biztos akadt rá példa, de a kivétel mindig erősíti a szabályt. ;) Lehet vegetával is főzni, de nem véletlenül a szakácsok sem azt használják. Aki “műmelltől” vár bármit is, az szerintem nem jó. Nekem ez a véleményem.

márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!