Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak a szüleim?

Miért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hol kezdjem.

Hipochonder vagyok. Nyáron szívritmuszavart állapítottak meg. Erre még a gerincferdülésem is rá rák egy lapáttal. Gyógyszert szedek a ritmuszavaromra. Van beudalom az ortopédiára.

Mindig fáj a melkasomnál. És sokszor el is mondom anyumnak. De látom rajta, hogy unja. Nyár közepe óta mondom. Eleinte szintén a gerincemre fogta, de utanna elmentünk a házi orvoshoz, majd megállapította, hogy szívritmuszavar és S.O.S kardiológia.

Azóta sem múltak el a Hipochonder "tüneteim". Ugyan úgy érzem a fájdalmakat, és ugyan úgy mondom anyumnak, ill ugyan úgy halálfélelmem van lefekvésnél.

Mindig beállított az órámat korai ébresztésre. Eleinte 2-3 volt. De most már csak 4-re állítom. Az 5-fél 6 előtti ébresztések csak rezgő voltak. A szüleim ezen ki voltak akadva, hogy miért. De a mostani időpont, hogy 4 és fél 5re be van állítva és rezgőre. Nem értem, hogy miért olyan zavaró.


Ui. Fősuliba járok. Szóval én is korán kelek. És kérlek kíméljetek a nagyon bántó válaszaitaktól.



2022. okt. 25. 07:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kellene sportolnod. De lehet ez egyszerűen csak erős tempójú gyaloglás. Pl. járhatnál gyalog a fősulira (már, ha megfelelő távolságra van ehhez.)
2022. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sajna vidéken vagyok, és Volán távolságival járok be. 35 km az otthonom a főiskolától. De ha helyben lennék, akkor ez is megoldható lenne, gyalog vagy bringa
2022. nov. 20. 20:24
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a rendszeres mozgás a titok. Akkor más módot kellene találni rá. Nekem akkor volt rendszertelen szívverésem, amikor autóval jártam dolgozni. Aztán eladtam a kocsit (anyagi okokból), gyalog jártam be dolgozni, és megszűnt!
2022. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet helyben kocogni, négyütemű fekvőtámaszt végezni.
2022. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Most már elkezdek gerinctornát csinálni, és szoba biciklizni. Eddig volt egy sűrűbb fárasztóbb időszakom a fősulin.
2022. nov. 20. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!