Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel a másságot?

Figyelt kérdés
Az egész családom (édesanyám, a boomer nagyszülők, valamint a rokonság) iszonyatosan homofób/transzfób. Amikor a Prideot közvetítette a híradó azonnal felháborodtak, szerintük az ilyen emberek pszichés betegek. Múltkor egy összejövetelkor pedig egy ismerős leszbikus párt becsméreltek. Cisznemű férfiként a transz lányok iránt érdeklődöm, és ilyen jellegű kapcsolatot is keresek. Ezt a családom jelenleg nem tudja, de ha összejövök egy ilyen lánnyal, titkolni nem szeretném senki előtt. Hogyan lehetne elérni, hogy elfogadóbbak legyenek ilyen téren?

2022. nov. 1. 19:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
90%

#17

Nem, mert lehet cisznemű meleg is.

A cisznemű férfi az, aki férfinak született, és férfinak is érzi magát. Nem akar nővé válni, nem érezné jobban magát női testben élve, férfiként jó neki, mert az. Hogy ettől függetlenül hetero vagy meleg, az egy másik kérdés.


Kérdező, nem kell felvezetni, hogy lehet, hogy egyszer majd lesz egy transz csajod. Az is lehet, hogy úgyis csak sima csajod lesz, legalábbis komolynak, és akkor felesleges volt az egész cécó. Alkalmi partnert, szexkapcsolatot meg gondolom nem mutatsz be a szüleidnek.

2022. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Te nem tudod őket elfogadni így?" Szerintem ez nem normális viselkedés a részükről, hogy mindennek lehordják az LGBTQ embereket, holott az égvilágon nem ártottak nekik semmit.


"Akkor, ha jól értelmezem: férfi vagy és bejönnek a nők, illetve a transzi nők is?" Igen, jól értelmezed.


"Az is lehet, hogy úgyis csak sima csajod lesz, legalábbis komolynak, és akkor felesleges volt az egész cécó."


Igaz, az is előfordulhat. Köszönöm a válaszod.

2022. nov. 1. 22:50
 23/40 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt javaslom, hogy ha jó, a klasszikus felállás is válaszd azt. Egyszerűbb lesz az életed.
2022. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Noszogathatod a halat, nem fog fára mászni. Ők ilyenek. Nem fognak már megváltozni. Vergőthetsz, amennyit akarsz, ez van.

Ha csak alkalmi partnernek akarsz transznemű nőket, akkor az a te és a másik fél dolga egyedül, senkinek semmi köze hozzá, a szüleidnek végképp nem.

Ha pedig valaha lesz komoly kapcsolatod egy transz nővel, nem azzal fogja kezdeni a bemutatkozást, hogy csókolom após, Bea vagyok, de régen Béla voltam, nem kell ezt külön kihangsúlyozni, csak megbotránkozás lesz a vége.

Aztán lehet nem is lesz soha komoly kapcsolatod transz nővel. Már csak az arányok miatt is nagyobb eséllyel jössz majd össze cisz nővel, szimplán több van belőlük.

Az LGBT dolgot zavarják őket. Te egy cisznemű hetero férfi vagy, így nincs mit coming outolnod nekik.

2022. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
15: Csak annyit mondj, hogy téged ezek a dolgok nem taszítanak. Ennyit elég hozzáfűzni.
2022. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
94%

Aki megtartja a magánéletét magának, annak nem kell hazugságban élnie.


Szerintem nem a szülőkre tartozik az, hogy ki-kivel kfél!


Legalábbis felnőttkorban...

2022. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
78%

A másság csak azóta probléma, amióta ezt nyíltan el akarják fogadtatni a hetero többséggel, akik meg nem akarják elfogadni.


Szerintem ezt a többségi döntést tiszteletben kellene tartani, ahogyan egymás magánéletét is a négy fal között kellene tartani a hálószobában és akkor senkinek nem lenne megbélyegezett az élete, mert a nagyérdemű nem is tudna róla.

2022. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Ha a kolbit szereted meleg vagy, akkor is ha nadragbol veszi elo a csavod, meg akkor is ha szoknyabol.
2022. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberként nem tartozol elszámolással a szüleid felé. Persze felmerül a kérdés, hogy mikor lesz majd unoka. Hát, nem lesz, hacsak nem tudtok örökbe fogadni (nem tudom, ez nem hetero pár esetében működik-e).
2022. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell elfogadtatni. Joguk van elutasítani,ez bármennyire is rossz neked.
2022. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!