Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mennyire normális? kinek...

Ez mennyire normális? kinek van igaza?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, amugyse fenyes a kapcsolatom a szuleimmel neha jol megvagyunk neha vitazunk habar az ritka, ma apu kotekedos kedveben volt es elkezdett engem csesztetni, kimentem az udvarra megnezni hogy hol a macska most a sotetsegben keresgeltem es nem szoltak volna se o se anyam hogy bent van a hazban, bemegyek mondom nem lattatok a macskat mire apam elkezd velem kiabalni hogy ot hol erdekli a macska meg ilyenek.. en ezzel nem fogalalkoztam elengedtem, kerdezi anyu hogy hogy ilyen hamar haza ertem a munkabol mondom lett egy lemondasom mire kerdezi apu hogy ki mondott le nezek ra mondom ahh ugyse ismeri erre elkezd velem kiabalni hogy en egy szarhazi senkihazi vagyok mit kepzelek magamrol miert nem lehet azt mondani hogy egy lany jott volna vagy valami miert kell azt mondani hogy o ugyse ismeri, persze anyam magyarazott neki h ugyse ismered aki ment volna miert haborogsz meg ilyenek mire apu egyre idegesebb lett ram hogy en miert feleselek vissza mivel azt valaszoltam neki hogy evidens hogy lany jott volna hozzam nem is egy fiu mivel

mukormos vagyok, erre egyre idegesebb lett es uvoltott h en egy senkihazi vagyok meg mocskos ilyenek meg hogy ha ide er a legjobb baratnom majd elotte is leszegyenit most hogy kene ezeket a helyzeteket kezelni? anyam meg benyogte hogy inkabb koltozzek el vagy pedig turjem el, neharagudjazok hogy hosszu es hogy nem hasznaltam ekezeteket de siettem.



2022. nov. 1. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Te jó Isten, ilyen tagolatlan szöveget se olvastam mostanában...
2022. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 babyboom567 ***** válasza:
84%

Az írásjelek használata rendkívül hasznos dolog.Segíti az olvasót, a szöveg megértésében.Így a kutya sem fogja megtudni, hogy ki,mikor,mit csinált.Én odáig jutottam,hogy kerested a macskát.Semmi bántás tényleg, de sietve is használunk írásjeleket(meg ékezeteket,de az még elnézhető).

Apád idióta, költözz el.

2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkinek lehet rossz napja. Te sem kezelted jól.
2022. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
leírnád három értelmes mondatban???
2022. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
87%
Na nem értem ezt a sok kötekedőt, de akkor én most írok egy rendes választ. Ha ez egy egyszeri alkalom, akkor lehet tényleg csak szár napja volt, bár akkor sem szép, hogy így beszelt veled, de ez van. Ha ez állandó akkor valóban el kéne költöznöd a saját érdekedben. Hiába neked van igazad úgymond és nem érdemled hogy így leorditsa a fejedet egy semmiségen, apad úgysem változik meg, te meg 21 vagy szóval a legegyszerűbb hogy elköltözöl.
2022. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
A kérdezö apja kötözködik, a kérdezö meg ugyanolyan.
2022. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Sosem értettem, apámnál és apósomnál figyeltem meg, hogy bizonyos kor alatt mindenre visszakérdeznek, ha valaki megszólal a társaságukban, megkérdezik, hogy "micsoda?" meg "tessék?", rohadt fárasztó. Szerintem az az oka, hogy egyszerűen nem beszélgetnek.


Nem tudom, hány éves az apád, hogy most ez mind demencia, alkohol vagy depresszió miatt van, de jobb nem lesz. Érthető, hogy egy idő után nem lehet minden baromságra hidegvérrel, diplomatikusan válaszolni, de a saját lelki egészséged érdekében valamilyen stratégiát ki kell fejleszteni.

2022. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Mostanában sokkal feszültebbek az emberek, mindenkihez türelem kell.
2022. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

21/L vagyok. Amugyse fenyes a kapcsolatom a szuleimmel, neha jol megvagyunk, neha vitazunk habar az ritka. Ma apu kotekedos kedveben volt es elkezdett engem csesztetni. Kimentem az udvarra megnezni, hogy hol a macska. Most a sotetsegben keresgeltem es nem szoltak volna, se o se anyam, hogy bent van a hazban. Bemegyek, mondom nem lattatok a macskat? Mire apam elkezd velem kiabalni, hogy ot hol erdekli a macska meg ilyenek.. Én ezzel nem fogalalkoztam, elengedtem.

Kerdezi anyu, hogy hogy ilyen hamar haza ertem a munkabol? Mondom lett egy lemondasom, mire kerdezi apu: hogy ki mondott le? Nezek ra, mondom ahh ugyse ismeri... Erre elkezd velem kiabalni, hogy en egy szarhazi senkihazi vagyok. Mit kepzelek magamrol? Miert nem lehet azt mondani, hogy egy lany jott volna vagy valami. Miert kell azt mondani, hogy o ugyse ismeri?

Persze anyam magyarazott neki, h ugyse ismered aki ment volna miert haborogsz meg ilyenek. Mire apu egyre idegesebb lett ram, hogy en miert feleselek vissza. Mivel azt valaszoltam neki, hogy evidens, hogy lany jott volna hozzam nem is egy fiu, mivel mukormos vagyok. Erre egyre idegesebb lett es uvoltott, h en egy senkihazi vagyok, meg mocskos ilyenek. Meg, hogy ha ide er a legjobb baratnom majd elotte is leszegyenit. Most hogy kene ezeket a helyzeteket kezelni?

Anyam meg benyogte, hogy inkabb koltozzek el vagy pedig turjem el.


Neharagudjazok, hogy hosszu es hogy nem hasznaltam ekezeteket de siettem.

2022. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
vegul bocsanatott kert tolem amiert igy kikelt magabol, de ahogy tehetem elkoltozok ugy dontottem mert mar nincs kedvem ehhez
2022. nov. 1. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!