Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vállaljam fel, hogy...

Hogyan vállaljam fel, hogy konditerembe szeretnétek járni?

Figyelt kérdés

Ez tudom elsőre hülye kérdés, de a szöges ellentéte vagyok mindennek, ami sporttal kapcsolatos. Általánosban rémesek voltak a tesiórák és megutáltam a sportot. Ez mondhatni most sincs másképp, mert semmi érdekes nincs a labdarúgdosádban számomra pl., mert közvetlen hatása nincs. Illetve nyitottabb lettem a dolog felé, mert így gimiben már egészen szimpatikus a tesitanár és nem célja, hogy az élete mocskát ránk terítse ki. A konditeremben viszont kicsit rendbehozhatnám a tesi egészségemet.


Saját pénz lenne bérletre és 16 éves vagyok.


A dilemma itt tényleg abból állna, hogyan mondjam el nekik a felvetést anélkül, hogy teljesen meghazudtolnám magam a szemükben.


2022. nov. 3. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Hogyha kifejezetten izmosodni akarsz, akkor jó választás a konditerem, amúgy más sport még jobb is lehet ha egészség a cél.


Akkor jó még a konditerem, ha alapvetően más sportokat nem akarsz űzni, csak ott edzeni. De alapból nem a konditerem a legalkalmasabb egy jobb egészség érdekében.


(Ráadásul én már láttam olyan embereket a konditeremben, akiknek az edzése valami szaftos egészségügyi probléma felé egyenes út, de ezen kívül se ez a legegészségesebb sport. Akik elkezdik, azoknak a 95% se ezért teszi.


Mondom, ha izmosodni akarsz vagy nem akarsz mást csinálni, akkor jó.

2022. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
11 igen ha fos technikával edzesz, akkor tud ártani is, személyi edző az első hónapban ezért lehet jó választás lenne
2022. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Anyu, apu... Eddig nem érdekelt a sport, de most elmennék kondizni. Fízetem is magamnak.

Kb enyi!

2022. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem hogy ezt annyira elleneznék.
2022. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Ki előtt kell ezt a nagy "felvállalást" megtenni?

Szüleid?

Szerintem túlgondolod. Nem is kell szólni. Elmégy és kész.

Amúgy a foci vs konditermi edzes ég és föld.

Az én fiam se nézik semmibe a focit, de jartak terembe és most itthon edzenek (van gépünk). Majd amikor kezdesz formálódni, akkor az szuper érzés lesz.

Az 5. hülyeségével, miszerint a kondigépeken speciális "darabos, felfújt" izmot építesz, nem kell törődni, mert figalma nincs az anatómiáról, fiziológiáról. :D

2022. nov. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
72%

lol, felvállalni

kissé drámaian látod a világot, nem gondolod?

2022. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

16 éves. Hormonok plusz tiktok, attól lesznek ilyenek. Majd kinövi.

Nem kell sehogy "felvállalni" amúgy. Menni kell.

2022. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!