Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként kondiba járni?

Kezdőként kondiba járni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni kondiba járni, de még életemben nem voltam, és nincs senki akit rá tudnék beszélni hogy jöjjön velem, úgyhogy egyedül fogok menni. Azt olvastam, hogy az elején érdemes egy két alkalomra személyi edzőt fogadni, hogy segítsen az alapokat elsajátítani. Tényleg megéri személyi edzővel kezdeni?

Mit kell magammal vinnem ha megyek? És igaz, hogy nem néznek ki az emberek? Nagyon félek attól, hogy mit gondolnak majd rólam mások ahogy ott szerencsétlenkedem.

Bármi hasznos infót és tanácsot megköszönök.

22/L



2022. jún. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Az interneten olvass utána a gyakorlatoknak, gépek használatának és mellette néhány alkalomra fogadj edzőt.

Nem fognak kinézni amúgy, mindenki el van foglalva a saját edzésével.

2022. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Az elején mindenképp érdemes, egy jó edző megtanítja a gyakorlatok helyes kivitelezését. Egyedül ez nem fog menni, hosszú hónapokat pazarolhatsz el ha magadtól csinálod. Az h megnézel 1 videót az edzes előtt h akkor h is kell fekvenyomni az édeskevés, vagy fél tucat hibát fogsz elkövetni egy gyakorlaton belül. De 1-2 alkalom nem elég, 2-3 hónap edzővel is kell mire nagyjából megtanulod a gyakorlatokat normálisan kivitelezni.
2022. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

tényleg a legjobb az első pár alaklomra minimum edzővel menni, de inkább többre. hiába nézel ki neten gyakorlatokat, 90 százalék eséllyel maga a kinézett videó is rossz és 99 százalék esélélyel nem fogod jól csinálni, amiről nem is tudsz. és a sok helytelen ygakorlat hosszútávon okoz rengeteg problémát

vinni kell: brámilyen sportruha amiben tudsz mozogni, temrészetesen váltó edzőcipő, törölköző, víz

és röviden, pont senkit nem érdekel hogy ki van ott, de tényleg. én 153 centis 90 kilós kocaként kezdtem járni és pont mindekni leszart. először kb 1 év után kerültem kontaktba valakivel (úgy volt, hogy segítséget kértem egy gép használatához pl, de más nem) és valaki leszólított hogy hát látott régebb óta és milyen szp eredményeket érek el és csak í]y tovább (addigra 15 kg lement, azóra még 25). na az jólesett

de amúgy tényleg mindneki csak a maga dolgával törődik meg minden termeben vannak olyan lányok akik csak fotózkodni mennek és olyan srácok akik csak dumálni. de azok is csak egymással törődnek

ha szociális félelmed van, ezt nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=yHJFK85_1Ik&t=3s

2022. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!