Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akik lusták dolgozni...

Szülők akik lusták dolgozni azoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Ez egy nem kisebbségi család, nem is alkoholisták vagy drogosok, egyszerűen csak így olyan mintha lusták lennének rendesen dolgozni,csak így elvannak, amit lehet megoldanak segélyekből, és karitatív ingyenkonyhákról.



Csak rendesen vagy sokat dolgozni ne kelljen. Az anyuka egész napot könyvtárban tölti olvasgatva meg parkban sétálgat. Apuka meg feketén szórólapozgat a segély kiegészítéséhez.



2022. nov. 6. 13:03
1 2 3
 21/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem ők csinálják jól? Az, hogy nekünk nem ez a természetes, nem jelenti rögtön azt, hogy nálunk van a bölcsek köve. Nézz meg egy átlag felnőtt magyart. Hajt, mint az állat, hogy holnap is be tudjon menni dolgozni, és megkeressen annyit, amennyiből holnapután be tud menni dolgozni... Ők ezzel szemben nem stresszelnek, nem törődnek a holnappal, csak kihasználják a lehetőségeket, s élnek a mának. Oké, én, aki amúgy is boomer vagyok, tehát lételemem a munka, nem tudnék így élni, de ismétlem, ez nem jelenti azt, hogy az én világnézetem az egyetlen helyes.
2022. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!