Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttek, akiket nárcisztikus...

Felnőttek, akiket nárcisztikus szülő nevelt fel… Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Te, köszönöm kérdésed, jól!😄


Viccen kívül, nyilván jó pár év terápia kellett, és több szakembert kipróbálva jutottam el nemrég arra a felismerésre, hogy mintha azok az emberek (szülők, még élő szintén kissé aberrált nagyszülő) nem is a családom lennének. Úgy értem, jó, beazonosítom őket, de szó szerint semmilyen köteléket nem érzek irántuk. Egyszerű, kissé primitív emberek, akiken amúgy pofonegyszerű keresztül látni. Hovatovább, én érzem magam kicsit hülyének, hogy ez hogy nem ment magamtól?

2023. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta elköltöztem, jobban. Ahogy hazamegyek, visszajön a szorongásom, nem is értem, hogy hogy tudtam úgy élni, de akkor nem volt más képem, nem tudtam, hogy ez nem normális sajnos. Sokszor sajnálom a kiskori énemet, már végre tudok erről beszélni. Tartom a kapcsolatot a szüleimmel, de csak felületesen, mert ahogy belemegyünk valamibe, megint én vagyok mindennek az oka és ha rosszul érzem magam valami miatt, az azért van, mert túl érzékeny vagyok.
2023. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!