Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha apád visszaeső...

Mit tennél ha apád visszaeső alkoholista lenne?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétum a helyzetről? Helyette nem tudsz nem inni.
2022. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem törném magam miatta egy percet. Egy alkeszért se érdemes. Egy peták nem adnék neki, egy darab kenyeret nem adnék ki, ha viselkedni sem tud akkor felé se néznék oszt igya el az életét felőlem. Ha le akar szokni van erre orvosi segítség, nekem azzal sincs semmi dolgom.
2022. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az volt, nem tudtam vele semmit se csinálni. Nemhogy olyan napja nem volt, hogy nem ivott volna, olyan nem volt, hogy ne rúgott volna be! Meghalt.
2022. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kólauborkával ***** válasza:
92%

Anyum kicsapta amikor 3-4 voltam.

Szóval semmit.

2022. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Probald nem magadra venni. Nem a te dolgod a szuleiden segitene forditva kene... Persze az sem megoldas hogy emiatt kizarod az eletedbol... Tartsd magad lelkileg tavol de Azert en Neha beszelnek vele talalkoznek vele.
2022. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami konkrétum? Együtt éltek? Ha nem, hogyan hat ez rád pontosan?

Egyébként az én apám pont visszaeső alkoholista, anyám a születésem előtt kiadta az útját, így én is a kapcsolat megszakítását tudom javasolni, ha nem éltek együtt. Hatalmas tehertől szabadul meg az ember.

Ha együtt éltek, akkor viszont anyukádnak kéne tenni valamit elsősorban, ilyenkor az ő feladata megóvni a gyerekeit.

2022. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
32%
Az enyém is az, semmit nem lehet kezdeni vele. Elköltöztem aztán kész.
2022. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azon belül, agressziv lesz vagy yilesmi?
2022. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék. Az ő élete.
2022. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha ő maga nem akar változtatni rajta, akkor nem lehet neki segíteni.
2022. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!