Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális kihallgatni az...

Normális kihallgatni az otthonélő egyetemista gyerekünk hívásait, annak tudatában, hogy csak a csoporttársával egyeztet egy projektmunkáról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, kivéve, ha feltételezem, hogy nem erről van szó
Nem
59 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem komoly a kérdés maga sem?!!! :(
2022. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De, az. Anyám meg van győződve róla, hogy full normális, hogy ha én itthon telefonálok(akármi az, lehet online óra is) akkor ő azt kihallgatja, sőt, kommentálja utólag a hallottakat. Szerinte ezzel nincs semmi baj, ez teljesen normális, mindenki ezt csinálja és velem van a baj, hogy ezt nem látom be. :D
2022. nov. 19. 10:58
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem normális, ez nem is lehetne kérdés.

Annyit tudsz tenni, hogy elhúzodsz olyan helyre, ahol anyád nem hall.

2022. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ez nagyon gáz!
2022. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, de én pl nem a Buckingham-palotában élek, ezért óhatatlanul is hallok néha telefonbeszélgetést. Mit kellene tennem, átmenni addig a szomszédba?
2022. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális, nem tiszteli anyád a magánszférád. Ez a beszélgetőpartnereddel szemben is tiszteletlen. Én mindig szólok előre annak, akivel beszélek, hogy várj, most xy is hallja amit mondasz/ itt ül mellettem xy. Én gyűlölném, ha a tudtomon kívül hallgatnák, ahogy beszélek valakivel. Gusztustalan és tiszteletlen.
2022. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

És ha fülhallgatót/fejhallgatót használnál? Akkor csak téged hallana, ha beszélnél valamit. Ha pl az órát nézzük, akkor semmit sem hallana belőle, csak téged, mikor megszólalsz.

Így csinálom mióta albérletben lakom, mert nagyon vékonyak a falak.

Amúgy nagyon sajnálom, hogy ilyen anyukád van. :(

2022. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#5 Csak úgy hallani, meg ott állni az ajtóban órákig, direkt ezért félretenni az aktuális teendőt, majd utólag megjegyzéseket tenni, egészen más kategória.
2022. nov. 19. 11:05
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
Igen teljesen, és én bele is egyeznék. Az üzeneteimet is akkor olvassa az anyám amikor jónak látja. Csak az én érdekemben tesz mindent. És is igy fogom nevelni a gyerekem.
2022. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Kihallgatja? Hát nem tudom. Mondjuk egy átlag panel lakásban nem kell hallgatozni, anélkül is érthető minden
2022. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!