Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem otthon lenni, sosem tudtam úgy csinálni a dolgokat ahogy szerettem volna. Elköltöztem 1 éve otthonról egyetem miatt albérletbe és azóta ki nyílt előttem a világ úgy érzem, viszont kialakult egy olyan érdekes helyzet, hogy már nem szívesen találkozom a családommal. Ebből volt egy konfliktusom is a családdal, de az a helyzet, hogy nagyon jól megvagyok így és szívemből mondom, hogy nem vágyok arra, hogy gyakran találkozzunk, mert a világképünk, a gondolkodásunk ég és föld, mindig csak a veszekedés meg az ordítozás megy és ehhez nincs erőm már. Csak ugye felmerül az, hogy ez a szüleimnek rosszul esik. Bármi javaslat?

2022. márc. 2. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

"Elköltöztem 1 éve otthonról egyetem miatt albérletbe és azóta ki nyílt előttem a világ"


Eltartod magad? Vagy arra jók a szüleid, hogy fizetik az albérletedet, anyagilag támogatják a tanulmányaidat?


A szüleim "világnézete" = a család; a családban én.


Vagyis, hogy a szüleim milyennek látják és hogyan értékelik a családon kívüli világot, a politikát, engem nem érdekel, ha némileg mégis, akkor nem hozom fel a témát, nem akarom őket semmiről győzködni. Szeretem őket úgy, ahogy vannak. Addig szeretem őket, amíg vannak.


Tehát találkozom velük, de kerülöm azokat a témákat, melyek a fölösleges konfliktusok forrásai.

2022. márc. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Élethelyzettől függ, hogy mennyire normális. Ha szeretetben nőttél fel, mindent megadtak neked, akkor nem normális a hozzájuk való viszonyod. Ellenben ha korábban sem volt jó kapcsolatod a családoddal, akkor természetesen most sincs különösebb szükséged rájuk.
2022. márc. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Van egy ilyen ismerősöm, mint te...

Amúgy hány éves vagy?

2022. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg így fogalmaz egy egyetemista?
2022. márc. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg... Nagyon felhígult már a felsőoktatás.
2022. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Sosem éreztem a családomhoz valónak magam gyerekkorom óta. Ez egy igen hülye érzés. Nem, nem vagyok örökbefogadott, le se tudnám tagadni a szüleim, sem a nővérem.. Még is van 3gy ily3n hülye belső hang. Én sem szeretek haza látogatni. Előtte nap már stresszelek, kész idegbajos vagyok, amikor ott vagyok akkor meg alig várom, hogy le teljen a nap. Persze próbálom leplezni, nem mindig sikerül.

Szeretem a szüleim, csak messziről, a kapcsolatunknak a távolság pedig csodákat tesz.

2022. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát ja.... Igekötő, ha ige előtt áll, egybe írjuk. Ált.isk. 3. osztály.
2022. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen megértem 6-ost, ugyanígy vagyok.
2022. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
#7 Szerinted tudja, hogy mi az igekötő? :/
2022. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos.... De én már semmin sem csodálkozom. Rokonságomban is van egy nő, főiskolát végzett, sem az általános műveltsége, sem az intelligenciája, sem a tárgyi tudása nem közelíti meg a (csak) érettségizett 70 éves anyukámét.
2022. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!