Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadható, hogy nem jött el...

Elfogadható, hogy nem jött el a saját anyja szülinapjára, holott 10 percre él kocsival?

Figyelt kérdés

Húgom arra nem volt képes, hogy felkoszontse anyukankat, pedig joban vannak, nem arrol van szo, hogy valami vita miatt tortent volna.

Az indoka az, hogy anyukank 11 korul megy el itthonrol dolgozni, es hogy annak semmi ertelme, hogy 1-2 orara atjojjon, meg hat 2 gyereke van (ezek kozul egyik ovodaban, a masik meg kisebb)

Szerintem szemetseg volt tole, raadasul ezt az indokot is ugy mondja, mintha legalabbis 300km-es utat kellett volna megtennie par oraert.

Mi a velemenyetek, en fujom fel, vagy ez tenyleg elfogadhato/nem gaz?

Anyukam nem sertodott meg, legalabbis kivulrol ezt mutatja.


2022. nov. 20. 07:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na de milyen bulirol beszeltek?😀 semmilyen buli nem volt szervezve, amikor pl. a tesom szulinapja volt mi reggel atmentunk egy tortaval es viraggal, felkoszontettuk, egy kicsit beszelgettunk es ennyi. Egy 10 perces autoutrol van szo, most meg mar vasarnap van es azota se lattuk tesomat
2022. nov. 20. 08:52
 12/21 A kérdező kommentje:
A szulinap meg szerdan volt
2022. nov. 20. 08:53
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Túltolod.
2022. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ő dolguk. Lehet megvolt az beszélve már előre, hogy máskor ünnepelnek vagy más programot találnak ki. Csúnyán mondva ehhez neked közöd nincs. De az is lehet, hogy ők már megünnepelték a dolgot kettesben csak te nem tudsz róla.
2022. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Végülis...

Elviszi a nagyot oviba, hazafelé bevasárol, hazaviszi a cuccot. Levetkőzteti a kicsit, kipakol, felöltözteti a kicsit, autóba be, át hozzátok, levetkőzteti, 10 óra van.

Anyuka 11-kor megy dolgozni, nyilván előtte neki is kell 15-20 perc, addig a tesód tűnjön el, tehát max 20 perc után gyereket öltöztet, elmegy.

Nem is értem, miért nem ugrott a kedvedért szerdán.

2022. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Bennem föl nem merülne, hogy aznap átmenjek, ha 10 perc, ha nem. Aznap felhívom, felköszöntöm, és ha addig nem beszéltük meg, megbeszéljük, hogy mikor legyen a személyes köszöntés. Tényleg létezik, aki munkanap rohangál köszönteni? Totál igaza van húgodnak, ennek semmi értelme.
2022. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

A leírásod alapján a tesód felnőtt nő, 2 gyerekes anya, aki külön él anyukátoktól. Nem igazán értem, mi alapján várod el, hogy "demoströgtönazonnal" ugorjon, ha te kitalálod, hogy márpedig most mész születésnapot köszönteni. Nélküle talán nem tudtál egy puszit adni anyukádnak? Ő majd megy, amikor gondolja/megfelel neki az időpont. Arra nem gondolsz, hogy a gyerekeit - anyukád unokáit - is vinni akarja akkor?

Tényleg nem értem, miért hisztizel ezen.

2022. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod más idejét beosztani?


Semmi közöd ahhoz, hogy mit miért csinál, és amíg anyukádnak sem probléma (nyilván nem az), akkor pláne nem értelek.

2022. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én sem járok át apához, 20 percre lakunk, mert dolgozunk.


Felköszöntöm telefonon, beszélünk pár percet és mki megy a dolgára, aztán amikor ráérünk egyóránál tovább találkozni, akkor igen, átmegyek, de neki pl hétvégén is munkája van, vagy a hobbijával foglalkozik, mert akkor teheti.

2022. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szoktam a konkrét szülinapon átjárkálni senkihez. Családi körben szervezünk ünneplést (mikor senki nem dolgozik), és akkor felköszöntjük az illetőt. A valós szülinapon meg max telefonálok. Én is hülyét kapnék ha valaki ide állítana nekem reggel munka előtt tortázni meg pletyizni. Hiába van szülinapom, ha aznap meló van, akkor nem vagyok családdal összeborulós hangulatban.
2022. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!