Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kaptátok a legrosszabb...

Mikor kaptátok a legrosszabb elfenekelést?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 21:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
95%
8 évesen. Apám egész nap az új konyhánkat járólapozta, én pedig kipróbáltam, hogy rá lehet-e már lépni. Nem lehetett...:)
2022. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elhajoltam a pofonok elől vagy reflexből arcom elé kaptam a kezem.

Erre mindig begurultak mert szerintük ez tiszteletlenség és ütöttek ahol értek.

Volt hogy övvel, volt hogy fakanállal.

Azért is extra verés(fenekelés letolt nadrággal) járt ha pofontól könnybe lábadt a szemem.

Amikor könyörögtem, hogy hagyják abba csak még jobban vertek, hogy ő házuk ő szabályuk ne parancsolgassak nekik.


Legrosszabb elfenekelést akkor kaptam amikor előző esti pofontól felrepedt a szám és óvónő számon kérte a szüleimen.

Ezt nem tűrhették, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam őket.

Hazaérve olyan szinten véresre vertek, hogy egy hétre belázasodtam és megmaradtak a hegek.


Már nem tartom velük a kapcsolatot.

2022. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 Psycho ***** válasza:
44%

Attól függ, hogy definiáljuk az elfenekelést.


Ha szó szerint értjük, akkor sosem volt ilyenben részem.


Ha a pofonok ide tartoznak, akkor úgy 10-11 évesen. Volt egy stégünk, arra építettünk egy kis faházat. Fater magával hurcolt. Halálra untam magam. Ő felcseszte magát, mert valami nyűgje volt az építőanyaggal. Unalmamban a ház egyik deszkájára elkezdtem karcolgatni valamit. Észrevette, és rajtam vezette le a feszkot. Durván felpofozott, fel is szakadt a szám, majdnem belezuhantam a tóba.

Hát igen, az öreg sosem tudta jól kezelni az ilyen helyzeteket...


Ha a verbális agressziót ("lelki fröccsöt") is idevesszük, akkor ennél sokkal rosszabb volt, amit 12 évesen kaptam a szüleimtől, mert haza mertem vinni matekból egy 3-ast... Nem volt káromkodás, nem volt üvöltözés. Annál rosszabb volt. Nem szívesen írok róla, de a lényeg, hogy teljesen szétverték az önbecsülésemet, és azt mondták, sohasem lehetek így már az, aki mindig is szerettem volna lenni (karrier értelemben). Én meg elhittem, hisz csak 12 voltam.

2022. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer egy óvónénim elfenekelt, mert nem tudtam délutáni alvásnál elaludni, de anyukám beszélt vele, hogy ő nem gondolja, hogy ez egy jó nevelési módszer lenne, és nem szeretné, ha az óvodában így büntetnének."


Akkor az én óvónőm mit csinált volna, én 4 év alatt egyszer tudtam elaludni.

2022. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
5%
Már megint a fenekelés fétises?
2022. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim válasza:
18%

9-es vagyok


Miért ez a sok minusz? :D Csak a kérdésre válaszoltam.

2022. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
14%
Most komolyan erre gerjedsz kérdező, hogy megvert gyerekekről fantáziálsz? Pedofil vagy, van mi az isten?
2022. nov. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
12%
Amikor szándékosan 6 évesen bepisiltem. Kb 10szer szóltak hogy menjek pisilni. Apám el is vitt. Ki jöttünk a wc-ről azt ott elengedtem. Apám egyet csapot a fenekemre nem nagyot. Meg amikor párját tettem a fenekemhez nadrágon belülre, aztán apámat mérgesítettem. Elfenekekte a párját. Ott mindenki nevetett, még apám is.
2022. nov. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok pedofil csak ebben a témában sok kérdés van.
2022. nov. 21. 07:36
 20/53 anonim ***** válasza:
20%

Fenekelést sohasem.


Mamától egy kézreütést, mert 4x szólás után is hozzá akartam nyúlni a forró fazékhoz.

Anyától egy pofont, mert szándékosan nyávogtam (szólt vagy 8x előtte)

Apától is egy kézreütést, mert rettentő rondán beszéltem mamával.


Ennyi volt.

A fenekelés az nálunk a szexualitás kategória a barátommal.

2022. nov. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!