Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kaptátok a legrosszabb...

Mikor kaptátok a legrosszabb elfenekelést?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 21:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert mindig a szíjjal kapok ha rossz vagyok és volt egy pár nagy rosszaság amiért nagyon el lettem verve
2023. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
91%

Egy-két kisgyermekkori fenékrecsapáson, vagy pofonon kívül nem vertek a szüleim, normális emberek voltak. Aztán 15-16 éves koromban volt egy erős lázadó korszakom, eljártam idősebbekkel bulizni, már alkoholt is ittam, volt, hogy hajnalban értem haza, hiába beszéltünk meg 11 órát, a sulival alig törődtem.


A sokadik ilyen alkalomnál, amikor hajnalban hazavánszorogtam, és anyukám érezte rajtam az alkoholszagot, cigiszagot, akkor valami elpattant benne, és csak annyit mondott, hogy ennek most következményei lesznek.


Másnap elém állt azzal, hogy vagy fél évig ki sem mozdulok a házból, vagy elveri a fenekem most, és minden egyes további alkalomért, amikor nem tartom be a szabályokat. A fenekelést választottam, fakanállal vert el, nem is tudtam számolni, hány ütést kaptam. Utána pár napig takargatnom kellett magam a tesiórák előtti öltözésnél is. Utáltam érte, de igazából segített, hogy onnantól kezdve ne tegyem tönkre magam az éjszakázással, piáva, cigivel.

2023. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
Amikor a rendőr vitt haza
febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!