Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy nem akarok még...

Jogos, hogy nem akarok még több pénzt kölcsönadni a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Egyrészt megértem, mert volt egy dugulásunk, ami iszonyat sok pénzt felevett. Akkor adtam is kölcsön 40-et. De azóta szinte semmi spórolást nem látok. Pontosabban anyum próbálkozik, de... Elmentünk szabadulószobázni, az 12 ezer volt. Apám még mindig kocsival jár dolgozni, pedig van szerződéses járat. Most mondta tegnap, hogy vegyünk kolbászt a piacon, ami nem két fillér. A munkahelyén veszi a kávét, sütit, meg a szendvicseket, ahelyett hogy itthon megcsinálná. Nemrég veszett össze vele anya, hogy 2 nap alatt elköltött több mint 5000 forintot csak erre. Arra akarok kilyukadni, hogy ha nagyon akarták volna, szerintem megspórolhatták volna azt a pénzt, amit most tőlem kérnek. Vagy ha legalább látná az ember, hogy megpróbálnak mindent és nem elég, akkor azt mondja hogy jól van. De így nagyon nem vagyok oda az ötletért.

2022. nov. 26. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Jogos
2022. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

#8

Semmi luxus? Autóval járni úgy hogy van szerződéses járat, az luxus.

2022. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
60%
Középiskolás vagy. Ezexerint ott élsz a nyakukon. Gondolod, az kér forint?
2022. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát hol éljen egy középiskolás? Albérletben önmagát eltartva?
2022. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!