Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 17éves lányoknak...

Megengednéd a 17éves lányoknak hogy albérletbe költözzön a barátjával?

Figyelt kérdés
Két éve vannak együtt és karácsony után együtt szeretnének albérletbe menni. A fiú dolgozik és nagyon jól keres de a lányom idén még gimibe jár és utána még szeretne egyetemre is járni. Ti megengednétek?

2022. nov. 29. 06:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
75%

1. Egyáltalán nem biztos hogy így le fog érettségizni. Ha leérettsegizik akkor nagyobb biztonságban tudom a jövőjét.

2. Ezzel azt tanulja hogy normális ha egy ferfitől függ ezzel pedig kiszolgáltatott helyzetbe keveri magát. Lehet hogy hosszú idő kell amíg újra önbizalmat nyer ahhoz hogy a saját lábára álljon.

2022. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg nevetséges amit írsz utolsó, ha normálisan elmagyarázod a lánynak hogy miért nem jó ötlet és miért nem engeded megfogja érteni.

De egyébként is egy szülő felelősséggel tartozik a kiskorú gyerekért attól hogy vergődni kezd toporzékolni nem szabad engedni neki.

Ha pedig tényleg nagyon dacos, elmehet majd amint felnőtt, 18 évesen, de biztosan a fejében lesz amint mondtam előtte, és nem támogatnám ha elmenne 18+ évesen. Viszont elmondanám majd meglátja hogy mit is jelent alárendelt viszonyba lenni a barátjával ha ő fizet mindent.


Saját kárából tanulna a legmakacsabb lány is

2022. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
75%
28, a kérdés 17-re vonatkozik. Senkit nem érdekel, mikor engednéd.
2022. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves a pöcsös, ha jól keres, de két éve együtt van egy 17 évessel? Egyre "cigányosabbnak" érzem a kérdést.
2022. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem az első szóra, de ha látom, hogy komolyan gondolják, igen.
2022. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
2%

Ha ennyire engedélyt kér, akkor nyilván arra vár hogy anyu apu fizeti neki a nagylányosdit.

Nem a pasi fogja eltartani.

2022. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lányom egyébként kitűnő tanuló úgyhogy az nem kérdés hogy jó lesz az érettségije és egyetemre is akar menni. A barátja pedig 20éves és most veszi át a családi vállalkozást. Maga ez az ötlet egyébként a fiú szüleije volt ugyanis a lányom tanulással tölti a nap nagy részét a fiú pedig most nagyon sokat dolgozik. Viszont a össze költöznek akkor a hétvégéken kívül legalább az estéket is az éjszakákat is együtt tudjak tölteni.
2022. nov. 29. 09:43
 39/83 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mivel kiskorú, kvázi én felelek érte.

Ha elmúlt 18, elköltözhet, de magának kell fizetnie. Ha arról lenne szó, hogy a srác és a lányom ugyanarra az egyetemre mennének, másik városba, miután a lányom leérettségizett, akkor azt mondanám, hogy oké, fizetem természetesen, ha belefér, de elvárnám a lányomtól, hogy keressen munkát.

2022. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
84%
Miért kellene 17 évesen együtt tölteni az éjszakákat???
2022. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!