Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék kezdeni apámmal?

Mit tudnék kezdeni apámmal?

Figyelt kérdés
Egyedül él, remete, senkire se kívàncsi, én vagyok a mindene, és egyre inkàbb ahogy idősödik, évről évre ràm akar csak hagyatkozni, hogy én szolgàljam ki érzelmileg, lelkileg. Minden nap tudni akar mindent rólam, nincs semmi szabadsàgom a szemében. Nagyon félek tőle, hogy ez a ragaszkodàs kàros, nem merem elmondani neki, hogy komoly kapcsolatom van, és a pàrommal akarok màr lenni, nem pedig vele. Még annyira nem idős, 65 éves. Félek, ha elmondom, van valakim, teljesen elmegy az esze, és ez nem vicc. Kérlek segítsetek
2022. dec. 5. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Szedd rendbe az örehet aztán vidd el ilyen olyan rendezvènyre programokra stb had szocializálódjon.

Nem kell nagy dolgokra gondoln.. kis alog latogatott rándezvènyekbe gondolkodj. Főzős rendezvènyek. enni mindenki szeret! Ott majd talál barátokat ès visszaszocializálódik. Ha sokat vagyok otthon velem is megesik hogy nem akarok èn emberek közè menni abszolult.

2023. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 NTBS ***** válasza:
53%
Keress társat neki.
2023. jan. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Újabb kamukérdés kérlek segítsetek :D


Marha komoly kapcsolatod lehet ha még apádnak be sem mutattad a párodat!

2023. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!