Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tévő legyek ilyen helyzetben?

Mi tévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
19 éves már elmúltam,van egy párom,akivel jovoheten összeszeretnék költözni. Az a baj hogy az én anyám,olyan szemtelen,vagy nm is tudom hogy nevezzem,a konyhába 1x nem enged be. Kiabál velem,még úgyse mehetek be,hogy ő főz,és csak nézzem,vagy segítsek neki. Egyáltalán nem enged,életembe soha nem főztem még. Nem tudom hogy kell egy húst megtisztítani,nem tudok egy gáztűzhelyet begyújtani. Egyáltalán semmit sem tudok. És már ez miatt én szegyenlem magam! De sajnos mindig mondja hogy míg itthon lakok,itt bizony nem csinálhatom az ő konyhájába. De párommal meg együtt szeretnénk lakni..hogy főzök majd neki,hogy kezdek hozzá? Mosógéphez sem értek. És nem is lesz aki megmutatja,vagy főzni tanít,mert párom anyukája reggeltől-estig dolgozik,mindennap. Szoktam recepteket nézni,az interneten,dehát hiába nézem,ha gyakorlatba nem csinálhatom,gázt nem tudok begyújtani sajnos. Vagy egy húst szétvágni,szétbontani. Még nézni se engedi,nem hogy csinálni.
2022. dec. 9. 12:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
És anyád 19 évig 0-24-ben a konyhában volt, hogy véletlenül se tudd begyújtani a gázt.
2022. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
De nem enged be érted?😂😂😂 Hogy ordít meg kiabál velem
2022. dec. 9. 12:44
 3/43 A kérdező kommentje:
Ha csinálni akarok magamnak zacskós tésztát,és főzni kell azt is "várjál majd én begyujtom megyek nem csinálod nélkülem"! Ez van
2022. dec. 9. 12:45
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Anyád nem dolgozik? 7/24 otthon van, és őrzi a konyhaajtót, mint egy hétfejű sárkány??? :-O)
2022. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
És hová fogtok költözni a pároddal...? Hol dolgozol? Vagy mit csinálsz jelenleg?
2022. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Igen anya mindig itthon van nem dolgozik
2022. dec. 9. 12:49
 7/43 A kérdező kommentje:
Én meg gyárba dolgozom,de ott kell majd hagyni,mert ahová költözünk onnan nincs járat. Vagyis csak én költözök oda hozzá. Szüleivel él még ő is. De csak 2en lennénk mindig napközben otthon mert a szülei is dolgoznak. Ő pedig állandó éjszakás műszakos. Párom.
2022. dec. 9. 12:51
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
6: és akkor miből éltek?
2022. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
De én emiatt nem akarok még odaköltözni,mert tudom hogy semmit se tudnék,egy kaját neki elkészíteni. És észre veszi ő is rajtam,hogy valami nem stimmel,de nem merem neki elmondani.
2022. dec. 9. 12:53
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

#7: és te ott "háziasszony" leszel, vagymi?


Te írtad ki a délelőtti kérdést is, amit töröltek?

2022. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!