Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom nagykorú senkie nincs...

Lányom nagykorú senkie nincs de miért itthon tévézve velünk akarja az ünnepeket tölteni miért nem megy el valahova jókat bulizni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Senkie??????


Ha nagykorú, azt csinál, ami neki jólesik.

2022. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi mondjuk meg, hogy miért?
2022. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Na vajon miért? Mert valószínűleg nincs kivel elmennie. Vagy lehet nem is akar.
2022. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg tőle.
2022. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most meglepő dolgot fogok írni...vannak akik nem buliznak. Hallom a kortársaim hogy mennek ide-oda de engem magában ez nem vonz. Lehet ha lenne egy társaság akkor menne. Vagy szimplán otthonülős típus, azzal van a legkevesebb baj.
2022. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor nem nagyon megy bulizni senki. Csak majd szilveszterkor, de én pl. azt is mindig otthon töltöttem, mert nem nagyon érdekelt. Bulizni nyáron jártam. Télen, a karácsonyi szünetben otthon voltam a szüleimmel.
2022. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert nem a piás plázacica fajta, hanem normális?
2022. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy veletek akarja tölteni az ünnepeket. Ezenfelül én leülnék vele beszélgetni, nehogy az legyen, hogy kiderül az, hogy például ki van közösítve vagy valami. Nem tudom mennyi idős, mivel ez nem derül ki, de komoly probléma lehet, ha az adott közösségből, akár iskola akár munkahely, kiközösítik, ezáltal nem nagyon lesznek barátai. Ez az egész életére hatással lehet, szóval mindenképp érdeklődd meg tőle, hogy mi ennek az oka. Ha nem akar róla azonnal beszélni, de látod, hogy valami baj van, akkor biztosítsd, hogy te itt vagy neki, meghallgatod, aztán töltsétek együtt kellemesen az ünnepeket és örüljetek neki, hogy nem valahol részegen fetreng ismeretlen emberek között.
2022. dec. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!