Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tartsam titokba a...

Hogyan tartsam titokba a szüleim előtt hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon jóba velük és nem akarom hogy megtudgyák hogy cigizek. Elmúltam már 18 éves de ők ezt nem akarják és nem tudgyák elfogadni hogy felnőtt vagyok és kicsinálnának teljesen ha megtudnák. Ha a apám megtudná kitagadna és mégjobban tönkretenné az életemet.

Hogy tudnám kikerülni hogy észrevegyék? Mivel tudnám a lakásból eltüntetni a cigiszagot? Ki se mászkálhatok mindig mert az is feltűnő lesz.

(A "ne cigizz", "mondd meg nekik" tipusú válaszok nem érdekelnek)



2022. dec. 21. 20:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Ja,nem olvastam át xDD,az már beteg eset,tényleg egy olcsóbb albérlet megoldást jelentene.
2022. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

16. Azért a cigi még "csak" 2000 és a gyárba a mérnökök többsége is mindig kinn bagózott. Ráadásul mínusz 10 fok sincs már.

Az még oké, h zsebpénzt nem adnak rá, keresd meg magadnak az árát. De ez a kitagadnak dolog...ink hagyjuk.

Én is dohányzom, de lakásba sosem! Full érzem ha valaki benn bagózott, hát még olyan hogy ne érezné, aki nem cigizik.?

Sztm a szülők ezt már rég érzik és lehet jobb ha elmondod.

2022. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Darius- ***** válasza:
89%

Nézzuk ezt, amit a 14-ben irtal.

--------------------Ha megérzik a ruhámon vagy rajtam (remélem nem fogják) akoor még azt el tudom lőni 1-2x hogy előttem cigizett vki a utcán vagy vmelyik haver vol


Meg fogjak érezni. A szag , mivel rendszeresen dohanyoznal, mindig érezheto, és mindig szintén nem lehet azt mondani, hogy egy haver volt, foleg, ha teszem azt este cigizel és azokkal a haverokkal régebb talalkoztal.

Szoval ez veszett ugy, mert meg fogjak tudni. Ezt csak ugy tudod elkerulni, ha napi 1-2 cigit hasznalsz, azt is amikor nem veluk vagy. Akkor mondhatod, hogy masrol ragadt rad.

2022. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, otthon lakok meg a dohány túl sok családtagot tett már tönkre így én is titokban tolom és ki is akadnának nagyon. Most pl en négy honao után ma szívtam el az egy hete vett cigimből a hetedik szálat, de ha megtudnák egyből láncdohányos budos bagos lennék és repülnék,pedig ezt fel évente teszem meg egy dobozzal. Én este kijarok sétálgatni és akkor szívok el pár szálat. Más ruhát húzok amint hazaerek és parfüm,fogrem, tiktak, mindent bevetek. Kezemrol kezfertotlenitovel szedem le a szagot. Anya a legnagyobb kopó orral rendelkező egyed a családban így akkor jarok ki ha vele nem találkozok órákon át utána. Próbálj nem otthon cigizni. Illatosítsd magad és ha mégis éreznek valamit vagy nagyon nem bírod és kimész úgy hogy egyből a közelukben leszel mond hogy dohanyos banda mellett voltál és addigra már tiktakozol és lefertotlrnited a kezed pl
2022. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jobb ha napi 1 vagy 2 szálat szivsz, én is ezt csinálom. Most nem volt alkalmam 1 hétig szívni, valahogy kibirtam és most is csak2 szálat tudtam. Néha muszáj ha nem akarsz lebukni
2022. dec. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
61%

Biztosan le fogtok értékelni.

Mi az úristenért kell cigarettáznod? Ettől leszel "nagy" a többiek szemében? Attól hogy ilyen fiatalon elkezded, és 40 évesen meg majd azon sírsz hogy van egy csomó betegséged esetleg tüdőrák? Ez kell neked? 18 évesen nem cigarettázni kéne hanem, egészségesen étkezni, sportolni, tanulni (ajánlom a nyelvtant). Ennek a hátrányát nem most fogod érezni. Amikor egy ember halálközelbe kerül akkor értékelődik fel minden. 20 éves vagyok, voltam már halálközelben, ráadásul pont a tüdőm miatt, úgy hogy életemben egy szál cigarettát nem szívtam el, sőt ki sem próbáltam. Egy ilyen esetben az ember megfogadja hogy mindent másképp csinál, és örül ha kap mégegy esélyt az életre. Sok ember semmit nem változik, de aki komolyan veszi, mindent megtesz azért hogy visszakapja az egészségét. Én mindent megtettem a kis lusta, duci, beteges gyerekből egy energikus, egészséges, vékony és izmos lány lett.

Ezt nem önsajnálatból írtam, hanem annak reményében hogy a fejedhez kapsz hogy "Hú basszus ebbe bele is halhatok". Tudod hogy miért nem fogadják el hogy felnőtt vagy? Azért mert ilyen felfogással csak egy taknyos kölyök vagy. Rád férne egy atyai pofon. Emellett javaslom hogy járj be nyelvtan órákra.

2022. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
26 irhatsz akármit úgyis mindenki a saját karan tanul és nem hallgat a másikra. Én is szívom, mert csak közben érzem azt, hogy szabad vagyok és a szüleim végre valamibe nem szólhatnak bele, mert nem is tudják. Azt érzem közben, hogy azt csinálok amit akarok, mert mindig megmondtak mit tegyek és lazadni is jó érzés, mert sokáig meg akartam felelni. De tervezem letenni attól hogy alig szívok valamit, csak azt az érzést amit ad kompenzálni kell valamivel
2022. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk alapból ne q lakásban dohányozz. Nálam ezért repulnel a lakásomból
2022. dec. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
88%

Ha jót akarsz magadnak akkor a lakásban nem dobányhol, mert rögtön lebuksz. Ha annyira nem bírod ki cigi nélkül akkor menj el sétálni és szívd el a cigiket mászkálás közben.

Én is ilyen hülye voltam ifjú titán koromban, aztán rájöttem hogy nem a cigizéstől vagyok felnőtt.

2022. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egyszerűen ne cigizz!

Sokba kerül, büdös, káros, stb....

Sokkal jobb cigi nélkül.

Én is több, mit 10 évig szívtam, de sokkal jobb nélküle.

2022. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!