Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tartsam titokba a...

Hogyan tartsam titokba a szüleim előtt hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon jóba velük és nem akarom hogy megtudgyák hogy cigizek. Elmúltam már 18 éves de ők ezt nem akarják és nem tudgyák elfogadni hogy felnőtt vagyok és kicsinálnának teljesen ha megtudnák. Ha a apám megtudná kitagadna és mégjobban tönkretenné az életemet.

Hogy tudnám kikerülni hogy észrevegyék? Mivel tudnám a lakásból eltüntetni a cigiszagot? Ki se mászkálhatok mindig mert az is feltűnő lesz.

(A "ne cigizz", "mondd meg nekik" tipusú válaszok nem érdekelnek)



2022. dec. 21. 20:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg kell tenni mindent, hogy "ne derüjjön ki", akkor, gondolom,m az ő pénzükön szívod. Először fel kéne nőni, utána játszani a nagyfiút a cigivel, ami amúgy régesrég nem menő, senki nem akar egy büdös szájúval smárolni.
2022. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem cigizel előttük, szellősztess ha a szobádban gyújtasz rá!

Fogat mosol mindig, parfüm, rágó.

2022. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!