Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van tele a csoport...

Miért van tele a csoport olyan kérdésekkel, melyek idegbeteg agresszív apákról szólnak? Nektek is az a tapasztalatotok, hogy ők az idegbetegebbek? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Főként az 50+ korosztályra lennék kíváncsi. Nekem vegyesek a tapasztalataim, kisiskolás koromban ugyan anyám volt az, aki papuccsal és fakanállal kergetett, de ez csak egy rövid időszak volt, nem tudom mi lehetett akkor a privát életükben, de előtte és utána sem volt erre példa. Apám viszont testileg sosem bántott, de ő az az igazi agresszív, kiszámíthatatlan, idegbeteg fajta mind a mai napig. Mintha az idősebb generációra ez jellemző lenne, legalábbis én itt az oldalon is nagyon sok kérdést olvasok. Mi lehet az oka szerintetek?
2022. dec. 22. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha valamilyen kérdéskör hirtelen szaporodik el akkor általában 1-1 ember áll mögötte eddigi tapasztalatok alapjan
2022. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább 10 kérdésből 9 anyós szidós.
2022. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem egészen a kérdésedre válaszolva: ha egy nő idegbeteg, amögött általában az áll, hogy mindent a nyakába szakít a férje, hapsija: és ő szépen kivonul a dolgok megoldásából. Amúgy ez a leszarom férfi a legjellemzőbb "apatípus" jó esetben ő leadja a fizetését, és onnantól szarik bele mindenbe, max szidja időnként a nőt hogy hú de idegbeteg hárpia. Az meg általában senkit sem érdekel hogy a csaj megszakad, mert egyedül küszködik, és éppen a csávó miatt lesz idegbeteg.
2022. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
3-as! Mi a helyzet a sok idegbeteg hajadonnal? Ők meg a pasi hiány miatt azok? Csak ezen az oldalon, rengeteg 17-20 éves ideges leány ír... . A legtöbb az anyukájára morcos.
2022. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Általában az a korosztály tele frusztrációval, és hogy főleg a férfiaknál látható jobban ez az idegesség, én a katonaviseltséghez kötöm. Mert bár állítják, milyen tuti jó volt, meg ettől férfi a férfi, de valójában akkor vésték beléjük, hogy a felettes/főnök bármit megtehet, nekik pedig tűrniük kell, bármi áron. Rengeteg igazságtalanságot kellett lenyelniük.

Aztán később is visszafojtották a napi frusztrációt, pl. melóhelyen, így hol tombolták ki magukat? Otthon.

Mennyi alkoholista is van ebben a generációban. Pszichológus meg ilyenek ugye ciki, oda a bolond megy, különben sem hisznek benne.

2022. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Idegbeteg hajadonnal piszok kevéssel találkoztam. Ellenben olyan apával, akinek fogalma sincs a gyereke születésnapjáról (mert olyan marhára törődik vele), azzal dögivel. És rohadt sok megkeseredett nővel, akik az ilyen hapsik miatt szívtak, de lépni esélyük sem volt, mert egyedül nem tudták volna eltartani a gyereket. Azt meg-ha csak nem dugja homokba az ember a fejét- tudjuk hogy áll az elvált apák jelentős része a gyerektartás megfizetéséhez.
2022. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Hát én meg pont, hogy idegbolond, egyedülálló hisztérikákat ismerek, nem keveset.

Itt az alkoholista szomszédnőm, a két kutyájával, inkább felfordul egyedül valami betegségben, minthogy legyen valakije.

Rendszeresen összeverekednek!!! a lányaival, jobb, mint a maúnika só.

Vagy az utcán a kölkükkel rikácsoló nők, a boltban, akárhol.

Mondjuk a férfiak nem is menstruálnak, ami a nőknél a fő kiváltó ok...

Hát persze, hányshzor hallani, hogy te meg ne csináld, úgyis elrontod....tipikus kontrollmániás női hozzáállás, ezért bele se kezd bármibe egy férfi otthon....

Tudnék mesélni.

2022. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na és 7es,honnan tudod az utcán rikácsoló nőkről, hogy ők egyedülállók-e? És hol van a csodálatos apuka, miért is nincs ott a bevásárláson ő is? Akkor nem anyukának egyedül kellene húzni a gyereket.

Az én tapasztalatom az, hogy anyuka azért idegbeteg, mert apuka magasról sz*rik a gyereknevelésre, házimunkára, pedig mindkét fél dolgozik. Aztán évek alatt olyan ordenáré stílust engednek meg maguknak a feleségükkel szemben, hogy minden jóérzésű ember dob egy hátast.

2022. dec. 22. 23:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Arra pedig inkább nem is mondok semmit, hogy mennyire primitív emberre vall, hogy amikor a nők nem viselkednek úgy, ahogy a társadalom elvárja tőlük, akkor jön a kérdés, hogy mi van, menstruálsz? Egyébként pedig kapaszkodj meg, összedől a kis vilaogd, de már vannak kutatások arra is, hogy bizony a ffiak is tapasztalnak a nőkhöz jellemző hormonális változásokat/ingadozásokat, ezek pedig hasonló tünetekkel járnak, mint a PMS. Illetve létezik még az andropauza nevű jelenség is, ami a női klimaxhoz hasonló.
2022. dec. 22. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes felvetés, és van jogalapja a kérdésnek! Tehát nem csak az én faterom ilyen...🤔 Ő inkább lelkileg bántalmazza az embert! Fukar és zsugori, én mindig /most is/ karácsonyra készültem neki finom süteményekkel, ajándékkal a párjának, /akitől Én soha nem kaptam semmit!/ Sajnos neki ez a nő fontosabb,mint a saját lánya... Szerintem "ilyen" apák is vannak dögivel! Válás után új családot választanak maguknak! Kellemes karácsonyt mindenkinek! 🎄 32/N
2022. dec. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!