Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van tele a csoport...

Miért van tele a csoport olyan kérdésekkel, melyek idegbeteg agresszív apákról szólnak? Nektek is az a tapasztalatotok, hogy ők az idegbetegebbek? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Főként az 50+ korosztályra lennék kíváncsi. Nekem vegyesek a tapasztalataim, kisiskolás koromban ugyan anyám volt az, aki papuccsal és fakanállal kergetett, de ez csak egy rövid időszak volt, nem tudom mi lehetett akkor a privát életükben, de előtte és utána sem volt erre példa. Apám viszont testileg sosem bántott, de ő az az igazi agresszív, kiszámíthatatlan, idegbeteg fajta mind a mai napig. Mintha az idősebb generációra ez jellemző lenne, legalábbis én itt az oldalon is nagyon sok kérdést olvasok. Mi lehet az oka szerintetek?
2022. dec. 22. 21:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, az én apám is abszolút érzelmileg és mentálisan tette tönkre a családot. Természetesen ezért is mindenki más volt a felelős, csak ő nem
2022. dec. 23. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!