Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy fogadnátok ha a...

Szülők! Hogy fogadnátok ha a 15 éves lányotok egy 24 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
Komoly a kapcsolat és szeretik egymást.
2022. dec. 29. 17:03
 71/114 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kislány, a huszonnégy éves nem fiú, hanem férfi.. Te játszál csak fiúkkal, azokon talán van esélyes átlátni ha röhögve a szemedbe hazudnak. Mert ez a csávó nagyon megvezetett.
2022. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
100%

Az érettséget szeretik arra ráhúzni, hogy valaki nem iszik meg bulizik, de igazából kvára nem ezt jelenti.


Akkor vagy érett, ha van egy világképed, velemenyed, ralátásod a dolgokra, ez meg tapasztalatokból jön. Tapasztalni meg nem fog 15 év alatt 30 évnyi dolgot. Ez idő, ennyi. Nálad sem úgy működik, hogy nem iszol meg bulizol, akkor érett vagy. Lófszt. Max nem vagy bulis.

2022. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim ***** válasza:
95%
Olvasgass már itt ezen az oldalon kislány. Minden korodbeli kiscsaj "érettebb a koránál" ha valami defektes pasi dugná, akit a maga korabeliek bottal se piszkálnának meg, mert átlátnak rajta hogy milyen.
2022. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
100%

Huszonnégy évesen diplomáztam, megkértem a barátnőm kezét akivel együtt laktam évek óta és dolgoztam, hogy legyen családom meg gyerekem, akiknek biztosítani tudok mindent...


Beteg dolog egy 15 évessel együtt lenni. Mit csináltok? Őszintén. Te iskolában vagy 2ig, megírod a házit, majd találkoztok egykét órára, dgtok, majd haza mindketten mert téged 10kor hazavárnak?


Ez 15 évesen poén, 25 évesen a fejemet verném a falba tőle hogy akar a faxom ilyen "kapcsolatot".

2022. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, 14 évesen voltam szerelmes 18 éves fasziba, elég egyértelműen ki is mutattam, és nagyon normálisan, egyáltalán nem sértően, elmagyarázta, hogy nem lesz köztünk a világon semmi: Ő gyakorlatilag nagykorú, én meg éppen, hogy korlátozottan cselekvőképes kislány.


Ő legalább egészséges volt...


Kérdező, menekülj ettől az aberálttól, majd ha te leszel 24 éves, rájössz, miért hánynak az ilyenektől a normális emberek!

2022. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ha az én lányomat környékezné meg komoly kapcsolat céljából, akkor valszeg a férjemnek kellene alibit biztosítanom


aki meg nem érti, mi a különbség, az éjjel a discoban megdugja és a komoly kapcsolat közt. Éjjel a discoba kifestve-kikenve esetleg nem is szomjasan a 24 éves nem biztos, hogy tisztában van vele, hogy a kiscsaj 15, nem 19. Nem lelkizni akar, nem beszélgetni, komolykodni, hanem egy numerát, aztán másnapra elfelejtve. Az a 24 éves, aki tisztában van vele, hogy élete szerelme 9 évvel fiatalabb, az szépen előadja, hogy húúú, a 15 éves mennyivel érettebb a koránál, és lelkitársak, és szerelmes és lehozza a csillagokat, vagyis folyamat hazudik a kisgyereknek, hogy legyen egy állandó dugópartnere.

Mondjuk, ha ezt el kellett magyarázni, már nem csodálkozok, hogy szerintetek rendben van a 15-24 arány...

2022. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
16%
En ezt eddig is ertettem.Persze,hogy jo az idosnek,hogy csak megdugja.Semmi felelosseg.De ti meg azt nem ertitek,hogy ket ember kozott,akik kozott nagy a korkulonbseg lehetnek szerelmesek.Mert,IGEN lehetnek.Nem egy,meg nem ketto TAPASZTALATOT hallottam,latok,es tudok.MAI napig egyutt vannak.Boldogok,es gyerekeik is vannak. Mert siman veletek is elofordulhat,hogy bele szerettek egy fiatalabba.Mert ezt nem TI valasztjatok.Max eltek a lehetoseggel.Vagy megmondjatok,hogy nem lehet semmi,mert a tarsadalom ezt elitelne.Es akkor szepen boldogtalanok lennetek.Van,aki egy vele egyidos emberben talalja meg a tarsat.Olyan is van,akik kozott csak 5 ev van. Mikor ertjuk,es fogjuk fel,hogy a szerelemben nem szamit a kor? Pont egy 40 eves ferfi irta le nemreg,hogy volt egy 20 eves baratnoje.ELHAGYTA,mert neki egy korban HOZZA ILLO kellett.A HOZZA ILLO atbaszta,megcsalta,otthagyta.A ferfi mai napig sir a 20 eves baratnoje utan. Lehet,hogy epp a kerdezo,es a ferfi,akirol szo van olyan szerelmesek lesznek,hogy gyerekeik is lesznek,es ossze hazasodnak.VAN RA PELDA!! De a mai vilagban az a lenyeg,hogy egyidosek legyenek a parok,es csinaljanak egy gyereket,majd szetmennek:))
2022. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
10%
És milyen a pasi háttere? Van munkája, vagy csak teng-leng? Van iskolája? Támogatja, segiti a lányod? Vagy inkább tereli másfelé?
2022. dec. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
97%

Nem járna vele. Egy felnőtt férfi szálljon le a 15 éves gimnazista lányomról.

Ha nem megy önként, akkor beszélgetés után.


Nem vagyok prűd, de ebben a korban 9 év rengeteg és egyértelmű, hogy a srác csak a puncusra megy, mégpedig mert egy lúzer.

2022. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként aki érettebb a koránál, na pont ő tudja, hogy a 24 éves egy selejt, amiért csak 15 éves kislányokat tud összeszedni.


15 évesen már kétéve én vezettem a háztartást, és főztem apára, mert sajnos ketten maradtunk, úgyhogy igen, sokkal érettebb voltam a koromnál, mert el kellett látnom egy háztartást a suli mellett.

És igen, voltam ugyan házibuliban 16 évesen, ahol egy 25 éves férfi "udvarolt" - azt hiszed foglalkoztam vele? Keressen a saját korosztályában, ne egy tinibuliban vadásszon könnyen kapható kiscsajok után.

2022. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!