Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy fogadnátok ha a...

Szülők! Hogy fogadnátok ha a 15 éves lányotok egy 24 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
Komoly a kapcsolat és szeretik egymást.
2022. dec. 29. 17:03
 81/114 anonim ***** válasza:
99%

78

Még most sem érted, egy komoly kapcsolathoz nem elég a testiség, márpedig egy tini kislány csak annyit tud nyújtani a férfi számára.

2022. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
100%
Elkönyvelném hogy nagyon naiv a gyerek, és mivel nem képes magára vigyázni mint a helyzet mutatja, jobban ügyelnék rá miféle disznók környékezik meg. Ha már a kislány nem képes helyesen dönteni, tennék róla hogy egy ilyen se használhassa ki mint a kérdésben szereplő kani.
2022. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én 17 éves vagyok és hidd el, az osztályomnak a fele gondolja azt magáról, hogy "érettebbek a koruknál", játsszák a nagy megmondóembert, közben meg nagyon gyerekesek még. Én is, néha velem is megtörténik, hogy elszalad a ló, de aztán hamar rájövök, hogy még rengeteget kell tapasztalnom a világból ahhoz, hogy azt mondhassam magamra "érett vagyok". Az, hogy vannak mélyebb gondolataid nem azt jelenti, hogy érettebb vagy, hanem amit pl. 81-es leírt. De mivel úgyis vele maradsz egy ideig, ezért csak azt kívánom, hogy hamar térj észhez és NAGYON vigyázz magadra!


Egyébként remélem nem egy vitaindító kamukérdés (eléggé annak tűnik).

2022. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
89%

84!


A 81-es érettebb a koránál.


A kérdés pedig egyértelműen kamu. 100 ilyen volt már.

2022. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ezért is írtam, hogy az érettebb azt jelenti, hogy el tud látni egy komplett háztartást. Nem kevés erő és akarat kellett ehhez. De lehet félreérthetően fogalmaztam, bocsánat.
2022. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 anonim ***** válasza:
100%
Érettebb a koránál, minden második ilyen korú lány ezt mondja magáról, aztán addig tart az érettség amíg apu és anyu ott van a háttérben és elintéz, megcsinál ezt-azt. A legtöbbjük manapság egy rövid olvasó naplót nem képes megtalálni az interneten, elég megnézni a kérdéseket a házi feladatok kategóriában.
2022. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg hogy a saját érdekedben is érdemes távol tartani magad attól hogy komoly kapcsolatot keres egy tinilánnyal.

Előbb utóbb egyébként ráébred felnő hogy nem is akarta a kapcsolatot és magához illő párt keress, ami természetes hiszen tiniként havonta változnak a tervek elgondolások és a csendes lányból nagydumás lesz bulis stb, vagy a nagydumásból csendes stb. Még tapasztalni akarnak, felfedezni magukat, és normális férfi ezért nem gondol velük komoly kapcsolatra. Két külön világ és a férfinak nemcsak testi igényei vannak és hosszútávon az sem jelent sokat hogy felvágni a kislánnyal a haverok előtt, ez nagyon kevés

2022. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz belátni a szülőknek hogy ami a lányukkal történik az a legjobb dolog az életében.
2022. dec. 30. 14:44
 89/114 anonim ***** válasza:
100%

:D ok, csajszi.


Tenyleg tök érett vagy, ha 9 oldalnyi válaszból ennyi jött le.


Hót sötét vagy te, nem érett.

2022. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
100%

"De ti meg azt nem ertitek,hogy ket ember kozott,akik kozott nagy a korkulonbseg lehetnek szerelmesek"


De, mi ezt megértjük és mint írtuk, beteg dolog. Az, hogy egy 24 éves felnőtt férfinak egy 15 éves, félig még gyerek iskolánylány szintje tudja azt nyújtani, hogy szerelmes legyen, azt jelenti, hogy a f*szi mentálisan és szociálisan nagyon nincs rendben, le van maradva, pszichiáter kell neki.

2022. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!