Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg akarom szakítani a kapcsol...

Meg akarom szakítani a kapcsolatot az anyámmal, de egyedül van és nem akarok fájdalmat okozni neki ezzel. Mit tegyek? Azt érzem, hogy lassan megőrülök.

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vele élsz? Csak úgy kérdezem, mert miért kellene végleg megszakítani vele minden kapcsolatot, ha közben azt érzed, fájna. Köztes megoldások tömkelege létezik. Hetente, kéthetente, havonta - igényed szerint - találkozhattok. Nem is értem. Nálad csak fekete-fehér megoldás létezik?
2023. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Mintha az én anyámról lenne szó, csak az enyém élvezettel hazudozik és játszmázik eszetlenül (nagyrészt neki köszönhetően is kerülöm a női társaságokat). Ez az akkorisazanyám egy demagóg érv, anya nem attól valaki, hogy járt a méhe. Ő vállalta, senki nem kényszerítette rá. Utólag én nagyon bánom, hogy nem raktam no contact-ba.
2023. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nehéz helyzet ez. Engem " nevelő" célzattal vertek a szüleim, de sose jutott eszembe megszakítani velük a kapcsolatot. Inkább tanultam belőle hogy így nem szeretném nevelni a gyerekeimet. ( Nincs is annyi fakanalam fiókba!) Jó volna tudni mi okból bántott téged, tudom nehéz erről beszélni. Csak tudod ha majd te is szülő leszel sokmindent másképoen fogsz látniés hogy a gyerekneveléshez nincs használati utasítás. Ja és ahány gyerek annyi féle.
2023. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne a szülőm jólléte ebben az esetben - ahogyan nem is érdekel már 10 éve.


Kapcsolattartás kimerül évi 2 látogatásban (nem hozzájuk megyek, de pl családi összejövetelnél ők is ott vannak), és néhány üzenetben.

2023. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért maradna egyedül, nincsenek rokonai, barátai?
2023. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, az ilyen embernek általában nincsen.
2023. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!